''SARAY'DA RÜYA GİBİ DÜĞÜN'' ERGEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

''SARAY'DA RÜYA GİBİ DÜĞÜN'' ERGEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

SARAY'DA RÜYA GİBİ DÜĞÜN ERGEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Bu haber 2024-07-01 11:54:26 eklenmiş

SARAY'DA RÜYA GİBİ DÜĞÜN

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

ERGEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Mersin ve Suruç Kamuoyunun yakınen sevilen ve sayılan siması olan Mersin Suruçlular Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Ergen'in biricik oğlu Azad ile Avni Ergen'in biricik kızı Rüya'nın düğün töreni masalları aratacak gibiydi.

Damat Azad ve Gelin Rüya çiftinin düğün merasimi Gökçe Düğün Sarayı'nda RÜYA gibi düğünleri gerçekleşti.

Düğüne Mersin ve Şanlıurfa İl'i Suruçlu seçkin davetli topluluğu katıldı.

Rüya ve Azad çiftinin nikahını Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Av. Hoşyar Sarıyıldız kıyarken Mersin Suruçlular Derneği Başkanı Enver Şimşek de nikah şahitliği yaptı.

Damat ve Gelin Hanımın babaları Mehmet ve Avni Ergen düğüne katılan konuklarla yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmadı.

Gökçe Düğün Sarayı'nda gerçekleşen muhteşem düğün merasimi öncesi genç çiftler Rüya ve Azad yaptıkları açıklamada öncelikle düğünümüze katılan tüm dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah biz gençlere böyle mutlu bir günü nasip etti. Evlenecek genç çiftlere de Allah nasip etsin dediler.

Genç çiftler Rüya ve Azad'ın mutlulukları gözlerinden okunurken Damat Azad'ın babası Mersin Suruçlular Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Ergen ise yaptığı çok kısa ve net açıklamasında; başta düğün törenimize katılım sağlayan tüm eş, dost, akrabalarımıza ve seçkin davetlilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varlar, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar, tekrardan herkese teşekkür ediyorum. Allah her ailenin çocuklarına böyle mutlu günler yaşatsın dedi.

BU RÜYA GİBİ DÜĞÜN GÖRÜLMEYE DEĞDİ

Rüya ve Azad çiftinin düğünleri hem görsel, hem de yöresel kıyafetler ile düğüne katılan davetlilerin diğer davetliler tarafından ilgi odağı oldu.

Rüya gibi geçen düğün merasimi renkli görüntülere de sahne oldu.

Gökçe Düğün Sarayı Orkestrasını üstlenen sanatçı Müslüm Nuhat ve ekibi düğüne katılan seçkin davetli topluluğunu birbirinden güzel çaldıkları müzik ile konukları coşturdu.

www.habermetropol.net Haber Sitemiz Yazı Ailesi olarak genç çifte Rüya ve Azad kardeşimize hayırlı olsun der, Allah'tan bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi