YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI METİN SÜRMELİ’DEN MEVCUT HÜKÜMETE VER YANSIN.

YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI METİN SÜRMELİ’DEN MEVCUT HÜKÜMETE VER YANSIN.

YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI METİN SÜRMELİ’DEN MEVCUT HÜKÜMETE VER YANSIN.
Bu haber 2024-05-04 16:37:02 eklenmiş

YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI METİN SÜRMELİ’DEN MEVCUT HÜKÜMETE VER YANSIN.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.

Yenilik Partisi Genel Başkan Başdanışmanı olan ve kendisini yakinen tanımamdan dolayı Mersin ve Tarsus Kamuoyunun yakinen tanınan ve sevilen siması olan şimdiki görevi Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ’ın yol arkadaşı ve YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI olan kıymetli abim METİN SÜRMELİ’ye partideki yeni görevinde üstün başarılar diliyor, hayırlı uğurlu olsun diyorum.

Sayın Sürmeli ile yaptığımız hoş sohbete de imzamızı atmış olduk.

YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI METİN SÜRMELİ ÇOK ÖNEMLİ OLAN KONUYA DEĞİNDİ VE AÇTI AĞZINI DUMDU GÖZÜNÜ, MEVCUT HÜKÜMETE YÜKLENDİ.

GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI SÜRMELİ YAPTIĞI AÇIKLAMADA; Ülkemizin gündeminde olan Anayasa’nın ilk 4 maddesinin değişimi teklif dahi edilemeyecek olmasına rağmen tartışmaların sürdüğü bu günlerde Yenilik Partisi olarak ERDOĞAN’sız bir anayasa yapılmasını ve asla ilk 4 maddenin tartışılmaması durumunda partiler arasında konuşulabileceğini Yenilik Partisi olarak, Atatürk İlke ve inkılaplarının savunucusu olduğumuzu, Yenilik Partisi’nin vatandaşın en ufak sorunundan dahi haberi olduğunu, bunun için GLOBAL PROJELER ürettiğini ve refah düzeyimizin, milli gelirimizin artması için projelerimizin hazır olduğundan hatta sorun çözümlü projelerimiz 31 Mart 2024 Tarihinde Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum tarafından ilki seçim kampanyasında vatandaşa sundu, ikincisi ise ve son olarak da CHP Genel Başkanı Özgür Özel bizim yani Yenilik Partisi’nin hayata sunacağı ACİL HALLER BAKANLIĞI önerimizi yürütmüş! Adını DEPREM BAKANLIĞI olarak değiştirmiş!

2021 Yılından bu güne savunuyoruz.

Murat Kurum da kira için sosyal konut projemizi yürütmüş ve kendi projeleri gibi sunmaya çalışmıştı dedi.

Diğer yandan YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI METİN SÜRMELİ tabi ki, kendisi Mersin Tarsus İlçesi doğumlu. YENİLİK PARTİSİ’nin Mersininin sorunlarına da çözüm ürettiklerini dile getirerek, Mersin’de YENİLİK PARTİSİ olarak teşkilatlanmalarını tamamlamış, YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÖZTÜRK YILMAZ’ın Mersin’e geleceğini ve Mersin Kamuoyuna İl Teşkilatını tanıtması bekleniyor.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi