İŞADAMI DAVUT DEMİREL;''CUMHUR İTTİFAKI SKOR 4-2'' DEDİ.

İŞADAMI DAVUT DEMİREL;''CUMHUR İTTİFAKI SKOR 4-2'' DEDİ.

İŞADAMI DAVUT DEMİREL;''CUMHUR İTTİFAKI SKOR 4-2'' DEDİ.
Bu haber 2024-03-28 15:20:57 eklenmiş

İŞADAMI DEMİREL;''SKOR 4-2'' DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Günlerdir beklenen Türkiye'de 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerine ok kısa günler kala Mersin Kamuoyunun yakından tanıdığı ve sevilen siması olan İşadamı Davut Demirel bomba iddiaları www.habermetropol.net Haber Sitemizle paylaştı.

İşadamı Demir yaptığı Türkiye'yi ilgilendiren ve aralarında Mersin'de bulunan yerel seçimlerinde maçı 4-2 Cumhur İttifakı'nın kazandığını iddia etti.

Öncelikle geçtiğimiz haftalarda MHP 14. Olağan Büyük Kongresinde MHP Mersin (MYK) Merkez Yürütme Kurulu Üyesi seçilen Bünyamin KÖKEN reisime hayırlı uğurlu olsun dileklerimi belirtiyorum. Reisim Bünyamin Köken'in bu davada yürüdüğü kutlu yolda üstün başarılar diler, kendisi Türkiye'de ve Mersin'de bu yürüdüğü davada etkin bir rol üstlenmesi, duruşu, ahlakı, kişiliği ve karakteri ile güzel bir duruş sergilemesi davası için Mersin'de Canla Başla çalışması da MHP camiaya güç verecektir. Bünyamin Köker reisimiz bizim çok kıymetlimiz. Çok değerli bir insandır bizim nazarımızda çıktığı bu yolda tekrar Türkiye ve Mersin için yapacağı çalışmalarda üstün başarı dileklerimi belirtiyorum.

Yine Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı kendinin Türkiye ve Mersin'e yapacağı çok önemli çalışmalara da canı gönülden inananlardanız. Ali Kıratlı vekilimize de başarılar diliyor saygılar sunuyorum.

Cumhur İttifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı sayın Serdar Soydan başkanımızında Mersin'de seçimi kazanacak ve kendisinin yanında her zaman onunla gece demiyeceğiz, gündüz demiyeceğiz omuz omuza vererek desteğimizi pazara kadar değil mezara kadar sürdüreceğiz. Serdar Soydan başkanımıza başarılar diler, Allah yar ve yardımcısı olsun diyorum.

İşadamı Davut Demirel aralarında Mersin'ide ilgilendiren Yerel Seçimleri şöyle değerlendirdi;

Demirel, 6 Büyükşehir İl'imiz olan başta Mersin, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana, Türkiye'de bu 6 Büyükşehir İllerimizde CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYELERİ 4-2 (SKORLA MAÇI) SEÇİMİ KAZANDI.

İşadamı Demirel, dolayısı ile seçmen kazanmış oldu. Türkiye kazandı. Cumhur İttifakı kazandı.

Türkiye'nin omurgası olan bu 6 İl'de Cumhur İttifakı'nın kazanmasıyla Türkiye, Türk halkı rahat bir nefes alacaktır. Büyük Türkiye aziz Türk Milleti yerel seçimlerde Cumhur İttifakını 4-2 galibiyeti ile rahat bir nefes alacağı, ekonominin rahatlayacağını bu durum iyi bir hal alacaktır.

İşadamı Demirel, bir vatandaş olarak, Cumhur İttifakının Mersin'de yapmış olduğu çalışmalardan dolayı başta sayın Ak Parti Mersin Milletvekilimiz ALİ KIRATLI, Ak Parti Mersin İl Teşkilatı İl Başkanı sayın ADEM ALDEMİR, MHP MERSİN İL BAŞKANI SAYIN ÖMER GÜRSOY, MERSİN ÜLKÜ OCAKLARI, AK PARTİ AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA GÜLTAK, CUMHUR İTTİFAKI MHP MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN SERDAR SOYDAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI, TÜM CUMHUR İTTİFAKI TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

İŞADAMI DAVUT DEMİREL, TEK DEVLET, TEK BAYRAK, TEK MİLLET anlayışımla Büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğü ve Büyük Türk Birliği'nin aydınlığı için Cumhur İttifakının yanında ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan reisimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Genel Başkanımız için Cumhur İttifakı'nın yanındayız.

MERSİN’DE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE CUMHUR İTTİFAKI MHP-AKP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLATI VE İL-İLÇE TEŞKİLATLARI MERSİN’DE BİR İVME YAKALADI GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZASINI ATMIŞTIR. CUMHUR İTTİFAKI MERSİN’DE ÖNDEDİR DEDİ.

Hepinize sygılarımı şükranlarımı sunarım. Allah Yar ve Yardımcınız Olsun. Allah'a Emanet Olun.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi