Başkan Tuncer Her Yerde

Başkan Tuncer Her Yerde

Başkan Tuncer Her Yerde
Bu haber 2024-03-12 21:29:03 eklenmiş

BAŞKAN TUNCER MEZİTLİ DAHİL MERSİN MERKEZ'DE HER YERDE.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerden dolayı CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli yetmedi Mersin Merkezde bulunan STK'ları da ziyaret ederek o kıymetli oylarınıza talibim dedi. CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer gittiği her yerde basmadık yer sıkmadık el bırakmayarak halkın takdirini kazanmaya devam ediyor.

Başkan Tuncer, özellikle STK Başkanlarına da bizzat Mezitli'de yapacağı devasa projelerden bahsediyor. BAŞKAN TUNCER, CHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ A. MAHİR BAŞARIR İLE BİRLİKTE GELDİĞİ MERSİN'DE ZAZA DİL KÜLTÜR VE TARİH DERNEĞİ BAŞKANI CUMA KARAAĞAÇ ve Yönetimini ziyaret ederek Mezitli'de yaşayan üyelerinizin o kıymetli oylarına talibim dedi.

ZAZA DİL KÜLTÜR VE TARİH DERNEĞİ ZİYARETİNDE CHP MEZİTLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARININ DA TAM KADRO KATILIMI GÖZLERDEN KAÇMAZKEN, CHP MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI genç, dinamik, proje odaklı, girişimci ruhu ile bilinen Mersin ve Mezitli halkının yakinen sevilen ve saylan siması olan Ahmet Serkan Tuncer yaptığı açıklamada din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan partimiz herkesime açıktır diyerek ZAZA DİL KÜLTÜR VE TARİH DERNEĞİ değerli üyelerinin de desteklerini bekliyoruz dedi. Öte yandan helal olsun CHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Adaylarına Başkan A. Serkan Tuncer neredeyse onlarda tam kadro orada. Evet, helal olsun Başkan Ahmet Serkan Tuncer'e ve helal olsun CHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Adayları olan başta dip 1.sıra CHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Kontenjan Adayı Medet Demir ve İyi Parti Mezitli İlçe Başkanı olup istifa ederek CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer'e destek veren Hüseyin Çelik, CHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Adayları olan İsmet Kırboğa, Gülay Eker, Rahime Tok, Melike Dursun, Samir Manna, Sibel Gelbul, Onur Yılmaz, Deniz Gürocak şaheser katılımları ile gözlerden kaçmadı.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi