Başkan Sezgin, "BAK İYİ'LER VAR MERSİN'DE" DEDİ.

Başkan Sezgin, "BAK İYİ'LER VAR MERSİN'DE" DEDİ.

Başkan Sezgin, "BAK İYİ'LER VAR MERSİN'DE" DEDİ.
Bu haber 2024-02-28 10:55:56 eklenmiş

BAK İYİ'LER VAR MERSİN'DE

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerden dolayı İYİ PARTİ MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI VE 13 İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI için gece demiyorlar, gündüz demiyorlar, Mersin, Akdeniz, Mezitli, Toroslar, Yenişehir, 1. Bölge Çamlıyayla ve Tarsus, 2. Bölge Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Gülnar, Erdemli, Mut ve Silifke İyi Parti Belediye Başkan Adayları için "BAK İYİ'LER VAR MERSİN'DE" diyerek seçim çalışmaları KAPSAMINDA başta İYİ Parti Mersin İl Kadın Politikaları Başkanı deneyimli tecrübeli siyasetçi Sevim Sezgin Gürbüz öncülüğünde ve partisinin 13 İlçe Kadın Politikaları Başkanları ile birlikte seçim çalışmalarını fevkalade bir şekilde ekip ruhu ile güzel, İYİ bir çalışmalara imzalarını atıyorlar, atmaya da devam ediyorlar.

Başkan Sezgin bakın ne diyor?

Rotamız Net Pusulamız Millet.

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerden dolayı İYİ PARTİ MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ ve 13 İlçe Belediye Başkan Adaylarımıza hep destek tam destek veriyoruz. Mersin İYİ Olacak. 13 İlçe Belediyelerimiz İYİ OLACAK, İYİ BELEDİYECİLİĞİ Milletimize kavuşturacağız.

Bu Yerel Seçimlerde Mersin'de ve 13 İlçede ki tüm vatandaşlarımızın o kıymetli oylarına tabiliz dedi.

Öte yandan geçenlerde kendisine doğum günü sürprizi yapan partilileri Başkan Sevim Sezgin Gürbüz'e İYİ ki doğdun Nice İYİ yıllar temennisinde bulundular. Biz de www.habermetropol.net Yazı Ailesi olarak diyoruz ki, kıymetli Sevim Sezgin Başkanımız NİCE NİCE MUTLU, HUZURLU, SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLER, İYİ Kİ VARSIN, İYİ Kİ DOĞDUN. UZUN YILLARA DİYORUZ.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi