BAŞKAN GÜRSOY, "MERSİN İÇİN CANLA BAŞLA KAZANACAĞIZ" DEDİ.

BAŞKAN GÜRSOY, "MERSİN İÇİN CANLA BAŞLA KAZANACAĞIZ" DEDİ.

BAŞKAN GÜRSOY, "MERSİN İÇİN CANLA BAŞLA KAZANACAĞIZ" DEDİ.
Bu haber 2024-02-27 16:48:17 eklenmiş

BAŞKAN GÜRSOY, "MERSİN İÇİN CANLA BAŞLA KAZANACAĞIZ" DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerden dolayı Mersin'de Cumhuhur İttifakı’nın pırıl, pırıl, tecrübeli, bilgi birikimli başta MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı genç, dinamik, proje odaklı girişimci ruhu ile bilinen Mersin Kamuoyu tarafından takdirle karşılana sevilen sayılan 7'den 77'ye Mersinli vatandaşların gönlünde taht kuran Serdar Soydan'ın Büyükşehir Belediyesini kazanacağına kesin gözle bakılıyor.

Diğer mevcut MHP ve AK PARTİ Belediye Başkan Adaylarının koltuklarını koruması seçimi tekrar kazanmaları yine garanti gözle bakılırken, 13 İlçe Belediye ve Büyükşehir ile Cumhur İttifakı bu seçimde kazanacağı benziyor. Evet, şimdi ise neredeyiz tabi ki, MHP MERSİN 'in kaptanı olan MHP Mersin İl Başkanı Ömer Gürsoy Başkanımızı ziyaret ettim.

Konumuz her zamanki gibi 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimler. Başkan Gürsoy ile yaptığımız hoş bir sohbete de imzamızı attık.

BAŞKAN GÜRSOY'DAN ÖNEMLİ MESAJ VAR.

MHP MERSİN İL BAŞKANI ÖMER GÜRSOY yaptığı özel açıklamada bakın ne diyor?

Başkan Gürsoy, 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerde Mersin'de, "AYIRMADAN AYRIŞMADAN MERSİN VE 13 İLÇEMİZDE CANLA BAŞLA çalışıyoruz.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Serdar Soydan ve 13 İlçe Belediye Başkan Adaylarımızla gece gündüz girmedik yer sıkmadık el bırakmıyoruz.

Herkes İçin, Herkese Göre Belediye BİRLİĞİN GÜCÜYLE seçim çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. İnşallah Allahın izniyle ve Mersinli vatandaşlarımızın o kıymetli oylarıyla 31 Mart'ta başta MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Serdar Soydan'ı Taş Binaya göndereceğiz ve 13 İlçe Belediye Başkan Adaylarımızın da seçimi kazanarak Cumhur İttifakı Mersin'de adını tarihe altın harflerle yazdıracak.

Önce Taş Binanın çatısı na ve 13 İlçe Belediye Binalarına Cumhur İttifakı MHP ve Ak Parti bayraklarını asarak Şanlı Türk Bayrağımızla birlikte dalgandıracağız dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi