Peker, "Yenişehir, Gerçek Belediyecilikle Tanışacak"Dedi.

Peker, "Yenişehir, Gerçek Belediyecilikle Tanışacak"Dedi.

Peker, "Yenişehir Gerçek Belediyecilikle Tanışacak"Dedi.
Bu haber 2024-02-13 17:13:27 eklenmiş

Peker: “Yenişehir Gerçek Belediyecilikle Tanışacak”Dedi. Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Cumhur İttifakı AK Parti Yenişehir Belediye Başkan adayı Kenan Peker, Mersin basını ile bir araya geldi.

AK Parti Yenişehir ilçe başkanı Bekir Selvi ve Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir ilçe başkanı Cihan Azgın’ın da katıldığı buluşmada Peker seçilmesi durumunda hayata geçireceği projeleri basınla paylaştı.

Cumhur İttifakının Yenişehir Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirilmenin büyük mutluluğunu, gururunu yaşadığını ifade eden Peker, “Yenişehir için hayal ettiğimiz bir geleceği inşa etmek adına 31 Mart akşamına kadar gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağımızı hepinizin bilmesini isterim.

Yenişehir; yaşadığımız, çocuklarımızın geleceğini kurduğumuz, insanı, doğası, havasıyla bütün güzellikleri barındıran bir ilçe Bu sebeple, Yenişehir’in her bir köşesinde yaşayan her bir vatandaşımızın huzur ve refah içinde yaşaması, en temel görevimizdir. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, gerçek belediyecilik anlayışı, Cumhur İttifakı değerlerine sıkı sıkıya bağlılıkla mümkün olur. Bu değerler; milletimize hizmet etmek, adalete ve hakkaniyete riayet etmek, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek gibi esaslardır” dedi.

Yenişehir’de yaşayan ve geçmiş dönemde meclis üyeliği yapmış birisi olarak kenti yaşadığı tüm sorunlara hakim olduğunun altını çizen Peker, “Bizler, Yenişehir’de, her bir vatandaşımızın yaşam standartlarını yükseltmek, ve geleceğe umutla bakmasını temin etmek için çalışacağız.

Yenişehir’i daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için, her birimizin gayreti ve desteği elzemdir.

Bu yolda, birlik ve beraberlik içinde, tüm farklılıklarımıza rağmen ortak hedefimize odaklanarak ilerleyeceğiz.

Sevgili Yenişehirli vatandaşlarımızın da desteğiyle, mutlu, huzurlu ve refah içinde bir Yenişehir’in temellerini birlikte atacağımıza inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Yenişehir’e olan sevgi ve inancımızla yola çıktığımızı bir kez daha ifade etmek isterim. Hep birlikte, daha güzel günler için el ele, gönül gönüle çalışacağız.

Yenişehir Gerçek Belediyecilikle tanışacak. Ayırmadan Ayrışmadan her kesimi kucaklayarak mutlu Yenişehir’i el birliğiyle inşa edeceğiz” diye konuştu.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi