Cumhur ittifakı Toroslar’daki SKM açılışında tek yürek oldu.

Cumhur ittifakı Toroslar’daki SKM açılışında tek yürek oldu.

Cumhur ittifakı Toroslar’daki SKM açılışında tek yürek oldu.
Bu haber 2024-02-05 15:37:47 eklenmiş

Cumhur ittifakı Toroslar’daki SKM açılışında tek yürek oldu.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediyesi Başkan adayı Dr. Ali Öz'ün Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.

Vatandaşların yoğun ilgisi ile miting ortamına dönen koordinasyon merkezinin açılışına AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, Mersin Cumhur ittifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Soydan, MHP İl Başkanı Ömer Gürsoy, Toroslar Belediyesi eski Başkanı ve önceki dönem Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hamit Tuna, AK Parti ve MHP’li yöneticilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Seçim Koordinasyon merkezinin açılışında konuşan Toroslar Belediyesi Başkan adayı Dr. Ali Öz bu merkezimiz seçim boyunca kıymetli hemşehrilerimize ve gönüldaşlarımıza hizmet verecektir. Açılış törenimize katılımları ile bizleri onurlandıran; Mersin Milletvekilimiz, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Teşkilat Başkanlarımız, Teşkilat Yöneticilerimiz, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarımız, partililerimiz ve her koşulda desteklerini esirgemeyerek, birlik beraberlik ruhuyla bizimle aynı yolda kol kola yürüyen kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Toroslarda yanan meşale dalga dalga Büyükşehir’e tesir edecek, bayrak inmeyecek. Birliğin gücüyle birlikte başaracağız Haydi Bismillah…” dedi.

Dr. Ali Öz’ün konuşmasında geçmiş dönem Belediye Başkanı Hamit Tuna ve geçmiş dönem AK Parti İl Başkanı Fatih Kısa’ya da söz vermesi açılışa katılanlar tarafından takdirle karşılandı. Dr. Ali Öz belediyecilik anlayışı hakkında ise şunları söyledi : “Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi Vatan sevgisi, millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir. Ben de yüreğimdeki vatan sevgisi ile Toroslarda ayrıştırmayan birleştiren bir anlayışla milletimize hizmet vermek istiyorum. Cesaretle, bilimle, bereketle ve insan merkezli bir yönetim anlayışıyla hizmet vermek temel hedefimizdir. Belediyecilik şefkat gerektirir, biz uzanacak bir el bekleyenleri kucaklamaya geliyoruz. Torosları birlik içinde yönetmek için bir yola çıktık. Allah yar ve yardımcımız olsun.”


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi