DEMİREL;''ZAMAN KİBİR ZAMANI DEĞİLDİR'' DEDİ.

DEMİREL;''ZAMAN KİBİR ZAMANI DEĞİLDİR'' DEDİ.

DEMİREL;''ZAMAN KİBİR ZAMANI DEĞİLDİR'' DEDİ.
Bu haber 2024-01-29 17:21:36 eklenmiş

DEMİREL;''ZAMAN KİBİR ZAMANI DEĞİLDİR'' DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 MART'TA YAPILACAK MAHALLİ İDARELER YEREL SEÇİMLERİ ÖNCESİ CUMHUR İTTİFAKINA GÖNÜL VERMİŞ OLAN DAVUT DEMİREL'DEN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR.

DEMİREL YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞÖYLE KONUŞTU. ÜLKENİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ TEK MİLLET, TEK DEVLET TEK BAYRAK. BU DAVAYA GÖNÜL VERMEM RAHMETLİ ALPARSLAN TÜRKEŞ, RAHMETLİ MUHSİN YAZICIOĞLU, BAŞKOMUTANIMIZ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR.

ÜLKENİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ, TEK DEVLET TEK MİLLET TEK BAYRAK VE EN ÖNEMLİSİ DE İSLAMİYETİN ŞAHLANIŞI CUMHUR İTTİFAKI ÇATISI ALTINDADIR.

CUMHUR İTTİFAKI DIŞINDAKİ DİĞER PARTİLER BU ÜLKENİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ VE TEK DEVLET TEK MİLLET VE TEK BAYRAK ANLAYIŞI KARŞISINDALAR.

BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİNİN ŞAHLANIŞI, İSLAMİYETİN ŞAHLANIŞI, CUMHUR İTTİFAKI ÇATISI ALTINDALAR.

CUMHUR İTTİFAKINA GÖNÜL VERMİŞ BİR BİREY OLARAK NEDEN ZAMAN KİBİR ZAMANI DİYORUZ. ÇÜNKÜ, 31 MART'TA YAPILACAK OLAN MAHALLİ İDARELER YEREL SEÇİMLERDE TÜRKİYE'DE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DAHİL BÜTÜN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİNİ CUMHUR İTTİFAKI ORTAKLARI OLAN BELEDİYE BAŞKANLARI KAZANACAKTIR.

BURADAN CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ MERSİN İL BAŞKANI ADEM ALDEMİR VE İL YÖNETİMİNE SESLENİYORUM. ZAMAN KİBİR ZAMANI DEĞİL, CANLA BAŞLA BU YEREL SEÇİMLERDE İŞİ SIKI TUTUN BU SEÇİMLERDE MHP MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI KIYMETLİ SERDAR SOYDAN, YİNE ADAY OLDUĞU TAKDİRDE AK PARTİ AKDENİZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLTAK, MHP'Lİ TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI GEREK MEVCUT GEREK YENİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZI BELEDİYECİLİK İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAKLARINI CANI GÖNÜLDEN BEKLİYORUZ.

BURADAN AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ KIYMETLİMİZ ALİ KIRATLI'NIN DA SEÇİMLERDE CANLA BAŞLA ÇALIŞACAK OLMASI TÜM CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA DESTEK VERMESİNİ AYAKTA ALKIŞLAYANLAR ARASINDAYIM.

MHP MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SERDAR SOYDAN, AK PARTİ MEVCUT AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLTAK'IN DA ADAY OLDUĞU TAKDİRDE MERSİN'DE TARİH YAZILACAK.

ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM DEDİ.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi