TOROSLARDA YÖRÜK ADAYLAR YARIŞACAK GİBİ

TOROSLARDA YÖRÜK ADAYLAR YARIŞACAK GİBİ

TOROSLARDA YÖRÜK ADAYLAR YARIŞACAK GİBİ
Bu haber 2024-01-15 12:13:31 eklenmiş

TOROSLARDA YÖRÜK ADAYLAR YARIŞACAK GİBİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde siyasi partilerin belediye başkan adayları kesinleşirken sırada CHP, İYİ Parti ya da DEM Parti'nin belediye başkan adaylarının kesinleşmesine ramak kaldı.

Bu Çarşamba bazı partilerin belediye başkan adayları belli olacak. Bilindiği gibi Cumhur İttifakı ortağı MHP Toroslarda Dr. Ali Öz'ü Toroslar Belediye Başkan Adayı olarak açıkladı.

Ali Öz'ün gerçek bir YÖRÜK olduğu ve Gülnar doğumlu olduğunu uçan kuşlar bile biliyor.

Şimdi özellikle CHP'de de bir Torosların öz evladı yörük mü harbi yörük. Kim diyeceksiniz biri CHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HASAN ÖZALP ÖNAL diğeri ise İYİ PARTİ TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI NİHAT SOYSAL. Her ikiside TOROSLARDA DOĞMUŞ, TOROSLARDA BÜYÜMÜŞ EKMEĞİNİ TOROSLARDA KAZANMIŞ İKİ GÜZEL İYİ İNSAN YÖRÜKLERMİ ASLANLAR GİBİ YÖRÜKLER.

Şimdi bakıyoruz ki, Toroslarda 31 Mart yerel seçimlerinde YÖRÜKLERİN seçimi olacağa benziyor. Tabi ki, bu iki güzel insan CHP'de HASAN ÖZALP ÖNAL, İYİ PARTİ'DE DE NİHAT SOYSAL partilerinden Toroslarda Belediye Belediye Başkan Adayı olarak gösterilirse TOROSLARIN YÖRÜKLERİ ER MEYDANINDA SEÇİMLERDE kıyasıya yarışacak olacak.

TOROSLAR HALKI TOROSLARDA DOĞULU ADAY İSTEMİYOR. YÖRÜK ADAY İSTİYOR. AYNI MHP'NİN TOROSLARDA YÖRÜK MÜ YÖRÜK TOROSLARIN ÖZ EVLADI HALİS MALİS KENDİSİ YÖRÜK O DA DR. ALİ ÖZ MHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ve Şuan Toroslarda seçimlerin en güçlü ismi.

Özellikle ve özellikle CHP Toroslarda bu seçimde YÖRÜK bir aday çıkarmaz ise TOROSLAR BELEDİYESİni unutsun. CHP Toroslarda Yörük Adayı çıkarırsa şansı bir o kadar artar.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi