KARA;’’HİZMET İÇİN BURADAYIZ’’ DEDİ.

KARA;’’HİZMET İÇİN BURADAYIZ’’ DEDİ.

KARA;’’HİZMET İÇİN BURADAYIZ’’ DEDİ.
Bu haber 2024-01-14 14:18:07 eklenmiş

KARA;’’HİZMET İÇİN BURADAYIZ’’ DEDİ.

MHP ERDEMLİ İLÇE BAŞKANI CEVAT ŞAHİN ;’’TAŞ BİNAYI DA HİLALLENDİRECEĞİZ’’ DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Şairin dizelerinde belirttiği gibi;

Tohum saç, bitmezse toprak utansın!

Hedefe varmayan mızrak utansın!

Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen!

Çatlarsan, doğuran kısrak utansın.

Fikir ve duygularıyla bugün Cumhur İttifakı ortağımız Ak Parti Erdemli İlçe teşkilatını Erdemli Belediye Başkan adayımız Mustafa Kara ve dava arkadaşlarımız ile birlikte ziyaret ettik.

Açık Hava toplantısına dönüşen ziyaretimizde vatandaşlarımızın ilgi ve alakasının yoğunluğu bizleri oldukça mutlu etmiştir. Üç hilalli sancağı Erdemli’de dalgalandırmaya devam edeceğimiz 31 Martta inşallah Mersin Büyükşehir Belediyemizin bulunduğu taş binayı da hillalendireceğiz.

Aziz dava arkadaşlarım gün birlik beraberlik günü, gün fitne ve fesata sırt dönüp nifağa tekme atma günü. Türk Dünyasının Bilge Lideri Devlet Bahçeli büyüğümüze ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a inşallah 31 Mart akşamı Erdemli ve Mersin Büyükşehir belediyelerimizi yüksek oy oranıyla armağan edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu düşünceler ve hislerle Cumhur İttifakimıza gönül vermiş bütün vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür eder, saygılarımı arz ederim dedi.

Burada kısa ve net konuşan, Erdemli’nin has öz evladı, genç, dinamik, proje odaklı, tecrübeli siyaset adamı İşadamı Duran Kara’nın oğlu CUMHUR İTTİFAKI ORTAĞI MHP ERDEMLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Bilgisayar Yüksek Mühendisi Mustafa KARA yaptığı açıklamada; ‘’HİZMET İÇİN BURADAYIZ, TÜM BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBELERİMİZLE, VİZYONUMUZLA, VATANDAŞ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA, ERDEMLİ’YE HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ.

AYIRMADAN, AYRIŞMADAN ERDEMLİ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ. İLÇE BAŞKANIMIZIN DEDİĞİ GİBİ ÜÇ HİLAL BAYRAĞIMIZI ERDEMLİ’DE BELEDİYE BİNAMIZIN ÇATISINDA DALGALANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TAŞ BİNAYA BAŞKANIMIZ SERDAR SOYDAN’I KAZANDIRACAĞIZ. TAŞ BİNAYA ÜÇ HİLAL BAYRAĞINI ASACAĞIZ’’ DEDİ.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi