CHP TOROSLAR'DA İSA ÇANİ'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI KESİN GİBİ

CHP TOROSLAR'DA İSA ÇANİ'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI KESİN GİBİ

CHP TOROSLAR'DA İSA ÇANİ'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI KESİN GİBİ
Bu haber 2024-01-03 14:20:25 eklenmiş

CHP TOROSLAR'DA İSA ÇANİ'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI KESİN GİBİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

CHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI İŞADAMI İSA ÇANİ'yi çalışma ofisinde ziyaret ettim. Yaptığımız hoş bir sohbete de imzamızı attık.

CHP'DE TOROSLAR'DA İSA ÇANİ SESLERİ YÜKSELİYOR.

ÇANİ'NİN TOROSLAR'DA CHP'DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINA KESİN GÖZLE BAKILIRKEN,

CHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI MERSİN VE KAMUOYU TARAFINDAN YAKINEN TANINMIŞ VE SEVİLEN SİMASI OLAN GİRİŞİMCİ RUHU İLE BİLİNEN, GENÇ, DİNAMİK PROJE ODAKLI OLAN İŞADAMI İSA ÇANİ BAKIN NELER DİYOR?

ÇANİ;''ÜRETEN, GELİŞEN VE BÜYÜYEN TOROSLAR İÇİN'' DEDİ.

Çani, Toroslar İlçesini örnek bir belediyecilikle yöneteceğiz diyerek herkesin belediye başkanı olacağının sözünü verdi. Toroslar ilçesine yapılacak yatırımların Mersin’in dört bir yanına etki edeceğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı İsa Çani, ilçenin altyapısının hazırlanması ilk işimiz olacaktır dedi.

Toroslar ilçesinin gelişmesi için yayla turizmine büyük önem vereceklerini belirten Çani, festivallerle, çeşitli etkinliklerle Torosları cazibe merkezi haline getireceklerini belirtti. Toroslar ilçesi için tarımsal üretimin modern teknoloji ile daha ileri taşınacağını dile getiren CHP’li İsa Çani, çiftçilere tarımsal destek vererek bölgeye özgü yetişen ürünleri geliştirmeye, tanıtmaya çabalayacaklarını belirtti. Toroslar’da tropikal meyvelerin üretimini arttırarak tarımsal arazilerden azami gelir elde edilmesini sağlayacaklarını ifade etti.

Toroslar yaylalarında gerçekleştirilecek festivallerde tropikal meyvelerin tanıtılmasını sağlayacağız. Avokado Festivali gibi çalışmalar yaparak, Mersin’de tarımsal üretimin teşvik edilmesini profesyonel ekiplerle çiftçilerle beraber hareket edeceklerini belirtti.

Toroslar ilçesinde istihdam olanaklarını arttırarak gençleri ve kadınları kent ekonomisine adapte edeceklerini dile getiren İsa Çani, mali disiplini sağlamış bir Toroslar Belediyesi’nin topluma olumlu yansımalarını göstereceğiz.

Ulusal ve uluslararası destekleri gençler, kadınlar ve esnafa cansuyu katarak üreten ve gelişen Toroslar ilçesinin örnek bir model olmasını sağlayacağız.

Toroslar ilçesinin demografik yapısına hakim olduğunu dile getiren CHP Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı İsa Çani, hizmet olarak geri bırakılmış ilçeye pozitif ayrımcılık yapacaklarını belirtti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli hareket edeceklerini belirten Çani, herkesin belediye başkanı olacağının sözünü verdi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi