Güçlü Kadın, Güçlü Mezitli için Nil Özveren Kolları sıvadı.

Güçlü Kadın, Güçlü Mezitli için Nil Özveren Kolları sıvadı.

Güçlü Kadın, Güçlü Mezitli için Nil Özveren Kolları sıvadı.
Bu haber 2023-12-28 17:31:28 eklenmiş

Güçlü Kadın, Güçlü Mezitli için Nil Özveren Kolları sıvadı.

HABER/İSA ÇAKICI

www.habermetropol.net

Marka kent Mezitli’ için kolları sıvayan CHP Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Nil Özveren seçim çalışmalarına daha da hız Verdi.

ÖZVEREN, DEVASA VE MEZİTLİ’YE YAKIŞIR PROJELERİMLE GELİYORUM DEDİ.

Samimi ve içten açıklamaları ile dikkat çeken ve takdir toplayan Özveren, Türkiye’deki ilk kadın belediye başkanına sahip bir ilde yaşamanın gururuyla yola çıktıklarını vurgulayarak, “Bir Müfide İlhan geldi, kadınların öncüsü oldu. Bugün de bir Müfide çıkar, kendisinden sonra gelecek kadınlara ilham olur” dedi.

Yerel yönetimler ve siyaseti bir bayrak yarışına benzeten Nil Özveren, “Eğer bu bayrak bize teslim edilirse, Mezitli’ye en iyi şekilde hizmet edip, bizden sonra gelecek başkanımıza bayrağı en iyi şekilde teslim etmek için çalışacağız. Benim için burada asıl olan şey liyakattir. Liyakat sahibi isimlerle birlikte ilçemizi yönetecek, Mezitli’yi hak ettiği yere taşıyacağız. Biz Başöğretmenimizin de dediği gibi görevini en iyi şekilde yapan insanlarla yani yurtseverlerle birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Eğitimci bir aileden gelen eğitimci bir babanın eğitimci kızı olan CHP Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Nil Özveren, “Bu yüzden eğitime önem verecek, projelerimizde ilimin, bilimin aydınlattığı yolda yürüyeceğim. Mezitli’nin ilimiz açısından bir eğitim merkezi olması adına önemli adımlar atacağım.

Mezitli denilince akla eğitime verilen önem, öğrenciye verilen destek ve imkanlar gelecek. Hepimizin umudu olan gençliğimizin daha iyi bir eğitim alması için projeler üretecek, eğitimde fırsat eşitliğini yaratma adına eğitim tesisleri inşa edeceğiz” diyerek eğitime verdiği öneme bir kez daha vurgu yaptı.

Son olarak ‘Marka kent Mezitli’ için önemli projelere sahip olduklarını kaydeden Özveren, “Biz geçmişle tartışmaya veya kavga etmeye gelmiyoruz. Geleceği inşa etmeye geliyoruz. Yapılan tüm güzel işlerin devamlılığını sağlayacak onu çok daha ileriye taşıma adına projeler üreteceğiz. Yapılan her güzel işin altına elimizi değil tüm gövdemizi koyacak yolumuzda emin adımlarla ilerleyeceğiz” şeklinde konuştu.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi