Nihat ÖZ; “Mersin Kazanacak, Mersinli Kazanacak, MHP Kazanacak” Dedi.

Nihat ÖZ; “Mersin Kazanacak, Mersinli Kazanacak, MHP Kazanacak” Dedi.

Nihat ÖZ; “Mersin Kazanacak, Mersinli Kazanacak, MHP Kazanacak” Dedi.
Bu haber 2023-12-28 15:42:28 eklenmiş

Nihat ÖZ; “Mersin Kazanacak, Mersinli Kazanacak, MHP Kazanacak” Dedi.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

MHP Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Nihat Öz, Basınla Buluştu. Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Nihat Öz, Mersin basınıyla bir araya geldi. Sabah kahvaltısı etkinliğinde gerçekleşen buluşmada Öz, aday adaylığı başvurusunu 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçimler için MHP Genel Merkezi’ne bizzat sunarak resmiyete kavuşturdu.

Kahvaltı etkinliğinde katılımcılara teşekkür eden Öz, duygusal bir atmosferde geçen buluşmada tanıdığı ve tanımadığı birçok kişiyle bir arada olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti.

Öz, Mersin’e yönetiminde şeffaflık, düzgünlük, ilkeli ve adaletli bir yönetim sergileme sözü verdi.

Nihat Öz, 1965 yılında Mersin’in Toroslar İlçesi Güzelyayla (Kızılbağ) mahallesi’nde doğduğunu belirterek, ilk okulu köyünde tamamladığını ve ardından orman mühendisliği eğitimi aldığını paylaştı. Orman Genel Müdürlüğü’nde çeşitli kademelerde görev alarak 2006 yılında kendi isteğiyle Orman Bölge Müdürlüğü’nden ayrıldığını dile getiren Öz, 2006 yılının sonunda kurduğu şirketle ahşap orman ürünleri ticareti yapmaya başladığını ifade etti.

Seçim sürecinde ailesine ve şehrine faydalı olmayı hedeflediğini vurgulayan Öz, adaylık sürecinde destek beklediğini belirtti. Bugüne kadar devlet görevindeki geçmişi ve referanslarıyla güven sağlayabileceğini düşündüğünü ifade eden Öz, Mersin’de uzun yıllardır görmediği arkadaşlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Mersin Kazanacak, Mersinli Kazanacak

Nihat Öz, herkes için, herkese göre belediyecilik anlayışıyla birliğimizle hizmet edeceğiz anlayışı ile vizyoner kimliğiyle Cumhurbaşkanı ve Devlet Bahçeli Beyin önderliğinde Mersin büyükşehirini kazanacak isim şimdi bulundu konuşmaları dilden dile dolaşıyor, Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli görev verince, ayırmadan, ayrışmadan Türkiye ve Mersin için canla başla çalışmalar yapabileceği şimdiden anlaşılıyor.

Herkes için, herkese göre belediyecilik anlayışıyla birliğimizle hizmet edeceğiz sloganıyla Mersinlilerin gönlünü mest etmeyi bekleniyor.

Genelden yerele birlik, ülke yönetiminde dirilik. Şehrimizde ittifakla, 100 yılda hep birlikte hizmet için seçimlere damga vuracağız.

Öz son olarak ise MHP ile Cumhur ittifakındayız Seçimi kazanacağız sesleri yükseliyor dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi