ÇELİK;''GÜLNAR'I İYİ BELEDİYECİLİĞE KAVUŞTURMAYA AZ KALDI'' DEDİ.

ÇELİK;''GÜLNAR'I İYİ BELEDİYECİLİĞE KAVUŞTURMAYA AZ KALDI'' DEDİ.

ÇELİK;''GÜLNAR'I İYİ BELEDİYECİLİĞE KAVUŞTURMAYA AZ KALDI'' DEDİ.
Bu haber 2023-12-26 16:23:22 eklenmiş

ÇELİK;''GÜLNAR'I İYİ BELEDİYECİLİĞE KAVUŞTURMAYA AZ KALDI'' DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerden dolayı Mersinde siyasi partilerin belediye başkan aday adayları yavaş yavaş belirlenirken ''BENİM AKLIM HEP GÜLNAR'' diyen Mersin ve Gülnar kamuoyunun yakınen sevilen sayılan siması olan, genç mi? genç, çok çalışkan mı? tabi ki, çalışkan, girişimci mi? tabi ki, çok girişimci, hatta bir çok projelere hem Mersin genelinde tüm İlçelerde aynı zamanda da Gülnar'da bir çok güzel ve İYİ işlere imzasını atan ve Mart seçimlerinde ben de varım diyen, Gülnar'ın sorun ve sıkıntılarını çok çok İYİ bilen, İYİ BİRİSİ BAŞARILI İŞADAMI YÜKSEL ÇELİK'ten bahsettim sizlere.

İYİ PARTİ GÜLNAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINA KESİN GÖZLE BAKILAN İŞADAMI YÜKSEL ÇELİK, YENİ YAKIN GİTTİĞİ ANKARA ZİYARETİ SONRASI GELDİĞİ GÜLNAR'DA HİÇ DURMAKSIZIN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DAHA DA HIZ VERDİ.

ÇELİK, GÜLNAR'DA 7'DEN 70'E VATANDAŞLARIN SEVGİ SELİ İLE KARŞILAŞMASI GÖZLERDEN KAÇMAZKEN,

''PUSULAMIZ NET ROTAMIZ GÜLNAR'' BİZ HAZIRIZ GÜLNAR'' ''BENİM AKLIM HEP GÜLNAR'' diyen İYİ PARTİ GÜLNAR BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI İŞADAMI YÜKSEL ÇELİK, çok kıymetli Gülnar halkının desteklerine talip olduğunun altını itinayla çizdi.

ÇELİk, devasa projelerle geliyoruz. Gülnar'ın sorunlarını İYİ biliyoruz. İYİ BELEDİYECİLİĞİ GÜLNARLI HEMŞEHRİLERİMİZE KAVUŞTURMAYA GELİYORUZ'' Diyerek,

Yeni Yıl mesajını da vermeden geçmedi.

2024 Yılı tüm islam alemine İYİ olması, barış, huzur, mutluluk dolu geçmesi, Türkiye'nin, Mersin'in ve Gülnar'ın İYİ olması dileklerimle geçmesini Yüce Rabbimden diliyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi