ZAFER PARTİSİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ÖZKANER'DEN MERSİN KAMUOYUNA DUYURU

ZAFER PARTİSİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ÖZKANER'DEN MERSİN KAMUOYUNA DUYURU

ZAFER PARTİSİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ÖZKANER'DEN MERSİN KAMUOYUNA DUYURU
Bu haber 2023-12-21 18:52:47 eklenmiş

ZAFER PARTİSİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ÖZKANER'DEN MERSİN KAMUOYUNA DUYURU

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Zafer Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Özkaner Mersin Kamuoyuna yaptığı duyuruda şöyle konuştu; Zafer Partisi, Ülke gündemine sığınmacı ve kaçak sorununu dile getirerek, bu konunun ileride bir beka sorunu yaratacağını sizlere her platforma anlatmaya çalıştı. Anlatmaya da devam edeceğiz.

Vatandaşlarımızın kendi ülkesinde 2. Sınıf insan muamelesi görmesine dayanamıyoruz. Bu sığınmacı ve kaçakların ülkemize girmesi günbegün artarak devam etmektedir. Mevcut iktidar da bu duruma göz yumarak destek vermektedir. Sokaklarımız artık eski güzelliği ve güvenliğini kaybetmiştir.

Zafer Partisi Akdeniz İlçe Teşkilatı olarak yapmış olduğumuz anket ve saha çalışmalarında gördüğümüz o ki; halkımız bu durumdan haliyle rahatsız ve umutsuzdur. Bu umutsuzluğu ‘’Yönetime kim gelirse gelsin bunlar gitmezler, göndermezler’’ şeklinde dile getirmektedirler.

İktidar tarafından vatandaşlarımız üzerinde uygulanan ekonomik baskı ve sindirme politikası ne yazık ki bu umutsuzluğa neden olmuştur. Bizler bu duruma kayıtsız kalamıyoruz ve ARTIK YETER diyoruz. Vatandaş olaylara tepkisiz kalmak durumunda bırakılmıştır. Korku ve sindirme politikası ‘’fişlenirim; ya benim ya da çocuklarımın iş hayatında sorunlarla veya hükümlerle karşılaşabilirim’’ korkusuna dönüşmüştür.

Zafer Partisi Akdeniz İlçe Teşkilatı olarak Kuvayi Milliye ruhu ile mevcut iktidara ve sarı muhalefete karşı mücadele veriyoruz. Halkımıza bu kısır döngüden kurtulmak için bir seçenek olmak istiyoruz.

Bu gidişata artık DUR demek istiyoruz. Yaklaşmakta olan Yerel Seçimlerde karşımıza hep aynı söylemler de bulunan partiler ve adaylarını göreceğiz.

Her cadde ve sokakta bayrakları, flamaları, billboardlar da boy boy resimlerini ve bu zamana kadar söz verip de yapmadıkları vaatleri göreceğiz. ‘’Mersin’e aşığım’’ ‘’Mersin’e sevdalıyım’’ ‘’Mersin için ölüyorum’’ gibi söylemler de bulunarak göreve gelenlerin bu güne kadar neler yaptıklarını görüyoruz.

Milyon liralar harcayıp Belediye Başkanı seçilen kişilerin sanmayın ki harcadıkları milyon liraları alacakları maaş ile karşılayacaklarını. Bunun bilincinde olmamız ve bu gidişata son vermemiz gerekmektedir.

Zafer Partisi Akdeniz İlçe Teşkilatı olarak maddi imkanlarımızın sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Her cadde ve sokakta bayraklarımızı, billboardlar da boy boy resimlerimizi göremeyeceksiniz. Ama bizim burada, sizler için bulunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Panayır alanı gibi sokak süslemelerinin boşa harcanan gövde gösterileri olarak görüyoruz.

Bizleri, sokakta insanlara dokunurken, dertlerini dinlerken göreceksiniz.

Sizlere, Akdeniz İlçesi için yapmayı istediğimiz yatırımları anlatırken göreceksiniz.

Yeni istihdam alanları projelerimiz ile Akdeniz’i nasıl daha temiz, güvenilir, yaşanılabilir bir hale getireceğimizi anlatırken göreceksiniz. Bizler sizin gibi sade insanlarız. Sizlerden biriyiz. Akdeniz İlçesinde yaşıyor ve sorunlarını biliyoruz.

Bizler makam ve menfaat uğruna mücadele vermiyoruz.

Bizler ''İLK HEDEFİMİZ AKDENİZ'' diyerek Akdeniz’in merkez ilçe olarak hak ettiği güzellikte, yaşanılabilir bir yer olmasını istiyoruz.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi Mersine sahip çıkmak istiyoruz.

Çünkü biz ATATÜRK ÇİZGİSİNDE TÜRK MİLLİYETÇİLERİYİZ.

Bu mücadelemizde, ZAFER PARTİSİ üyelerinden, sivil toplum örgütlerinden ve en çokta Akdeniz İlçesinde yaşayan halkımızdan demokrasinin artırılması anlamında maddi ve manevi destek olmalarını bekliyoruz dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi