AV. NEVİN ZAİMOĞLU MEZİTLİ'DE DURMUYOR DURDURULAMIYOR

AV. NEVİN ZAİMOĞLU MEZİTLİ'DE DURMUYOR DURDURULAMIYOR

AV. NEVİN ZAİMOĞLU MEZİTLİ'DE DURMUYOR DURDURULAMIYOR
Bu haber 2023-12-19 13:30:26 eklenmiş

AV. NEVİN ZAİMOĞLU MEZİTLİ'DE DURMUYOR DURDURULAMIYOR

Haber/İsa ÇAKICI

ww.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinden dolayı CHP MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI olan tecrübeli siyasetçi, Mersin ve Mezitli halkının yakınen tanıdığı ve sevilen siması olan Mersin Barosu Avukatlarından çok başarılı kişiliği ile girişimci ruhu ile bilinen çalışkan, üreten özelleikle dolu dolu projelerimle geliyorum diyen Avukat NEVİN ZAİMOĞLU inanın ki, hem Mersin'de hem de MEZİTLİ'DE DURMUYOR DURDURULAMIYOR.

CHP MEZİTLİ BELEDİYE BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI AVUKAT NEVİN ZAİMOĞLU GİTTİĞİ HER YERDE ÖZELLİKLE MEZİTLİLİ HALKIN SEVGİ SELİ İLE KARŞILAŞMASI DA GÖZLERDEN KAÇMAZKEN, ZAİMOĞLU'NUN MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMASI AN MESELESİ.

ZAİMOĞLU'NUN SEÇİM ÇALIŞMASI ZİYARETLERİ HIZ KESMEZKEN MGC'Nİ DE ZİYARET EDEREK SON NOKTAYI KOYDU.

CHP Mezitli Belediye Başkan A.Adayı Av.Nevin Zaimoğlu'ndan Mersin Gazeteciler Cemiyetine ziyaret "Kadın Gücü" ile buluşacağı yer Mezitli diyerek yola çıkan Mersin siyasetinin tanınan ve sevilen ismi CHP Mezitli Belediye Başkan A.Adayı Av.Nevin Zaimoğlu, Mersin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan CHP Mezitli Belediye Başkan A.Adayı Av.Nevin Zaimoğlu, Mersin yerel basınına önem verdiğini dile getirerek "Mezitli Belediye başkan aday adaylığı gibi bir yolda Mersin’i en önemli dinamiklerinden biri olarak gördüğüm gazeteciler cemiyetini en başta ziyaret etmek istedim. Mersin sizlerden sorulur. 20 yıldır aktif siyasetin içinden biri olarak gazeteci arkadaşlarım şunu çok iyi bilirler ki hep beraber çalışmışımdır onlarla.

Benim için her birinin kıymeti çok fazladır.

Buradan yol arkadaşlığı yapan Mustafa Esmer Cengiz’e geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Sizlerin de kendisiyle alakadar olmanız beni mutlu ediyor.Bu dayanışmayı hissettim.

Burası benim için çok önemli bir kuruluş. İnşallah belediye başkanı olduğumda da bunu ne kadar önemsediğimi sizlere ispat etmiş olacağım.

Sizlerle birlikte çalışacağım. Çünkü Mersin'in yerel yönetimlerini belirleyen de bir anlamda sizler olacaksınız. O çalışmalarınızı bizzat halka vatandaşa aktaran da siz olacaksınız. Siyaset yapan, belediye başkanlığı yapan her kimsesiz olmadan ne gücünü gösterebilir ne de çalışmalarını halka aktarabilir.

Böyle bir görevde birlikte çalışacağız birlikte yol alacağız."dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dle getiren Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaya Tepe ”Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Siyasette bir kadın belediye başkanı olması bizim için çok önemli.Gazetecilerin hem iyi gününde hem kötü gününde yanlarında oluyorsunuz Sizi yakinen tanıyorlar.Kent siyaseti içerisinde hep varsınız.Kadının gücünü gösteriyorsunuz ve kent demokrasisine büyük katkı sağlıyorsunuz.Size teşekkür ederken çıktığınız bu yolda başarılar diliyoruz. Göreve geldiğinizde büyük başarılar elde edeceğinize gönülden inanıyoruz” dedi


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi