EFSANE BAŞKAN ÖZKAN;''Toroslar’a hizmet etme vaktidir'' Dedi.

EFSANE BAŞKAN ÖZKAN;''Toroslar’a hizmet etme vaktidir'' Dedi.

EFSANE BAŞKAN ÖZKAN;''Toroslar’a hizmet etme vaktidir'' Dedi.
Bu haber 2023-12-19 12:29:51 eklenmiş

EFSANE BAŞKAN ÖZKAN;''Toroslar’a hizmet etme vaktidir'' Dedi.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinden dolayı CHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI olan kendisi ile çok uzun yıllar tanıştığım gerek televizyon ve gazete dönemimde onlarca yüzlerce haberlerini taşıdığım Ali Galip Özkan Başkanımla hoş bir sohbete imzamızı attık.

BAKIN EFSANE BAŞKAN TECRÜBELİ SİYASET ADAMI ALİ GALİP ÖZKAN NE DİYOR?

A.Galip Özkan Toroslar CHP İlçe Belediye Başkanı Aday Adayıyım diyor bilgi birikim tecrübem ile Toroslar'da bende varım dedi.

CHP Eski Merkez İlçe Başkanı ve Sosyal Demokrasi Derneği Başkanı Ali Galip Özkan Cumhuriyet Halk Partisi'nden Toroslar Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuru dosyasını CHP Toroslar İlçe Başkanlığına teslim etti.

Özkan,siyasi hayatım Cumhuriyet Halk Partisine hizmet ile geçti. Şimdi bu hizmetleri taçlandırmak için yaşadığım İlçe Toroslar’a hizmet etme vaktidir. Siyasette edindiğim tecrübelerimi Toroslar’da hayata geçireceğim için çok heyecanlıyım. Toroslar halkına söz veriyorum Toroslar’ı sosyal demokrat belediyeciliğe kavuşturacağım. Sosyal Demokrasi Derneği Mersin Şubesi Başkanı ve CHP’den Toroslar Belediye Başkanı aday adayı A. Galip Özkan, güçlü bir programla seçmenin karşısına çıkacaklarını söyledi. Kent merkezi ve kırsal kesimde temaslarını sürdüren Özkan, adil hizmet paylaşımının Sosyal demokrat anlayışla mümkün olduğunu ifade etti..

. Ali Galip Özkan, “Toroslar sakinlerinin kendilerini anlayan ve toplumlarının parçası olduğunu düşündükleri belediye başkanı adayına oy verme olasılıklarının daha yüksek olduğunu görüyoruz. Bu inanç ve bilinçle görev almak istiyorum.

Potansiyel seçmenlere sunacak güçlü bir programla karşılarına çıkacağız.”dedi.

Gelişmiş ülkelerde iktidar olan sosyademokrat anlayışın adil paylaşımı gerçekleştirdiğini vurgulayan Özkan, "Gelişmiş ülkelerde sosyaldemokrat yönetim kabul görüyor. Çünkü sosyal demokrat anlayış barış ve adil paylaşım ekseninde şekillenmiştir.

Uzağa gitmeye gerek yok, Mersin’de Cumhuriyet Halk Partisi'nden seçilen sosyal demokrat başkanların yönetimindeki belediyeler, rutin hizmetlerin dışına çıkarak merkezde sosyal projelerle, kırsalda üreticilere destek verip toplumun her kesimiyle bütünleşiyorlar. Hedefiniz çıtayı daha yükseklere taşımak..." görüşlerini dile getirdi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi