Hasan Arat’tan açıklama

Hasan Arat’tan açıklama


Bu haber 2023-12-15 16:39:37 eklenmiş

 

Olağanüstü seçimli genel kurul öncesi oy verme işlemi başlamadan açıklamalarda bulunan Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hasan Arat, “Bugün dik duranların günüdür. Beşiktaş değişim istiyor. Biz gönülleri kırarak değil, ötekileştirerek değil, gönülleri kazanarak buraya geldik” dedi.

Beşiktaş’ta olağanüstü seçimli genel kurul, Akatlar Spor Kompleksi’nde düzenleniyor. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, daha sonra başkan adaylarının konuşmalarına geçildi. gonebet rulet oyna

Adaylardan Hasan Arat da kürsüye gelerek, genel kurula seslendi. Arat, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında bu güzel vatanı bizlere emanet eden tüm şehitlerimizi ve Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve saygıyla anıyoruz. 120 yıllık Beşiktaş, Balkan Savaşları‘nda, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşımızda sporcularını şehit vermiştir. Armamızdaki ay-yıldız, milli mücadelede sporcularını kaybeden Beşiktaş’ın hak edilmiş bir onurudur. Ülkemizin gözbebeğidir” diyerek sözlerine başladı.

“Siz ibrada kimi alkışladıysanız ona sahip çıktınız”

Seçim günü belirlenene kadar çok zaman kaybedildiğini belirten Başkan Adayı Arat, “Değerli Beşiktaşlar, bu olağanüstü seçime kadar çok zaman vardı. 22 Ağustos‘ta, ‘Beşiktaş’ın kaybedecek tek bir günü bile yoktur’ dedik. Çok zaman kaybettik. Serdal kardeşim, 23 gün kala aday çıktı, evet olabilir. Beşiktaşlı asla pusuda durmaz. Bana az önce 20 senedir neredeydin dedi. Sanırım yazıyı yazanlar iyi hazırlamamış, benim formam orada duruyor. Benim oradaki müzede ay-yıldızlı formam duruyor. Ben hiç kimseden icazet almam. Divan kurulunda ne demiştim hatırlıyor musunuz, ‘ben buradayım’ demiştim. ‘Beşiktaş’ı sahipsiz bırakmayız’ dediler, bu ne demek. Burada Hasan Arat varken, burada efsane sporcularımız Samet Aybaba, Feyyaz Uçar varken, Beşiktaş sahipsiz kalır mı? Siz ibrada kimi alkışladıysanız ona sahip çıktınız” ifadelerini kullandı.

 

 


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi