MEZİTLİ'YE KADIN ELİ DEĞECEK GİBİ

MEZİTLİ'YE KADIN ELİ DEĞECEK GİBİ

MEZİTLİ'YE KADIN ELİ DEĞECEK GİBİ
Bu haber 2023-11-30 12:52:42 eklenmiş

MEZİTLİ'YE KADIN ELİ DEĞECEK GİBİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinden dolayı siyasi partiler Belediye Başkan Adaylarını ince eleyip sık dokuyup belirleme içindeler.

İyi Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı da muhtemelen bir kadın adayı olması da Mezitlili vatandaşlar tarafından beklenmekte.

Bakacağız ve göreceğiz.

Bir aksilik olmadığı takdirde İyi Parti Mezitli İlçe Teşkilatının Mezitli Belediye Başkan Adayı da bir ''KADIN'' Aday olması da büyük bir olasılık.

İyi Parti Mezitli İlçe Başkanı Erhan Antalyalı ile yaptığımız sohbette Başkan Antalyalı şöyle cevap verdi; İsa bey elbette kadın ve erkek aday partimiz için hiç fark etmiyor. Genel Merkezimiz İyi Parti Mezitli Belediye Başkan Adayımızı ama kadın ama erkek Adayı belirleyecek. Partimiz için hiç farketmez. Kim hangi Belediye Başkan Adayımız olursa olsun, Genel Merkezimizin belirlediği Belediye Başkan Adayımızla canla başla çalışacağız. Omuz omuza vereceğiz. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerde yapacağımız güzel çalışmalarımıza Teşkilatımız, Belediye Başkan Adayımız ve ekibi yani Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Mezitlili seçmenlerimizin o kıymetli oylarına talip olacağız ve de seçim sabahı Mezitli Belediye Binasına İYİ PARTİ'mizin BAYRAĞI'nı asacağız ve tarihe altın harflerle de imzamızı atacağız dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi