İŞADAMI ÇELİK BELEDİYE MELİS ÜYESİ GİBİ

İŞADAMI ÇELİK BELEDİYE MELİS ÜYESİ GİBİ

İŞADAMI ÇELİK BELEDİYE MELİS ÜYESİ GİBİ
Bu haber 2023-11-28 17:16:15 eklenmiş

İŞADAMI İSA ÇELİK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GİBİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerden dolayı siyas parti Belediye Melis Üyeliği Aday Adayları partilere başvuruları devam ediyor.

CHP TOROSLAR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ A. ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPAN MERSİN VE TOROSLAR ÇEVRESİNDE YAKINEN TANINAN VE SEVİLEN SİMASI OLAN MERSİN'DE VE TOROSLAR'DA ÇOK GENİŞ BİR KİTLEYE SAHİP ÇELİK AİLESİ'NİN ÇOK DEĞERLİ İŞADAMI İSA ÇELİK CHP TOROSLAR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ A. ADAYLIĞINI KALABALIK BİR TOPLULUKLA GELDİĞİ CHP TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATINDA İLÇE BAŞKANI CUMALİ AKBAŞ'A DOSYASINI TESLİM EDEREK MERSİN KAMUOYUNA YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASIYLA DUYURDU.

ÇELİK'in Toroslar Belediye Meclis Üyeliği Adaylık Başvurusu toplantısına CHP Toroslar İlçe Başkanı Cumali Akbaş, İlçe Başkan Yardımcısı Sedat Tan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Özbay, Osmaniye Kooperatifi Başkanı Ülkü Soysal ve Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı, seçkin davetli topluluğu, partililer ve basın mensupları katılımsağladı.

İlçe Başkanı Cumali Akbaş burada yaptığı açıklamada, genç kardeşimiz İsa ÇELİK'e hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunarak çıktığı bu yolda kendisine üstün başarılar diliyor. CHP'ni Toroslar'da birinci parti yaparak Toroslar Belediyesini kazanacağız dedi.

Daha sonra söz alan CHP'nin genç, dinamik, proje odaklı, girişimci ruhu ile Mersin ve Toroslar'da adından sık sık söz ettiren CHP Toroslar Belediye Meclis Üyesi A. Adayı İsa Çelik ise burada yaptığı açıklamada, çok değerli davetlilerimiz, öncelikle bu kıymetli zamanınızı benim için ayırarak buraya kadar gelmeniz ve bana verdiğiniz destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür eder, şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum. Hoş geldiniz şerefe verdiniz.

Bir teşekkürü de bana güvenen kıymetli ÇELİK aileme sonsu teşekkür ediyorum, şimdiye kadar bana verdikleri desteklerden dolayı.

Evet, CHP Toroslar Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylık başvuru formumu Başkanımız Cumali Akbaş'a hepinizin huzurunda teslim ettim. İnanıyorum ki, Cumali Başkanımızın da dediği gibi CHP'ni Toroslarda hepbirlikte zirveye taşıyacağız.

CHP Toroslarda birinci parti yapmak için canla başla çalışacağız.

CHP'nin Bayrağını Mart seçimlerinde Toroslar Belediyesi çatısına dikeceğiz diyor hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.

İşadamı İsa ÇELİK Kimdir?

ÖZGEÇMİŞ:

İsa ÇELİK, 1986 Yılında Diyarbakır/Çermik İlçesinde 13 çocuklu bir ailenin 13. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise Eğitimin Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 4. Sınıf Öğrencisi. Siyasi hayatına genç yaşta TDP Mersin İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini başarıyla yaptı. Daha sonra TDP Mersin İl Başkan Vekilliği görevinde bulundu. İşadamı İsa ÇELİk, iş hayatına da atılarak, ''ÇELİK'' adı altında Ticari İşletmesi bulunmakta. Halen, Çelik Tarım Hayvancılık Şirketinde faal olarak işini sürdürmekte. Ayrıca Ulaştırma alanında Aile Şirketi de mevcut. Şuan CHP Üyesi  İşadamı İsa ÇELİK evli ve 3 çocuk babası.

İşadamı İsa ÇELİK, 28 Kasım 2023 Tarihinde saat 15:30'da CHP Toroslar Belediye Meclis Üyesi A. Adaylığını CHP Toroslar İlçe Başkanlığında açıklayarak Mersin kamuoyuna duyurdu.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi