BAŞKAN ÇOKKESER KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÇOKKESER KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÇOKKESER KOLLARI SIVADI
Bu haber 2023-11-26 15:33:25 eklenmiş

BAŞKAN ÇOKKESER KOLLARI SIVADI

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Ak Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi ÇOKKESER ''DURMAK YOK YOLA DEVAM'' diyerek günümüz TÜRKİYE YÜZYILI'NDA DOĞRU ZAMANDA DOĞRU ADAMLA 2024 Yılında Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlere Ak Parti Toroslar İlçe Teşkilatı hazırdır diyerek, bizler ve yeni oluşturduğumuz ilçe yönetimimizle ve partililerimizle gece demeden gündüz demeden partimizin bayrağını Toroslarda zirveye çıkaracağız. İnanıyoruz ki, Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayımız kim olursa olsun hep birlikte omuz omuza vererek canla başla çalışarak Toroslar Belediyesini tekrar kazanacağız.

Cumhurbaşkanımız bilge liderimiz Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ben ve ekibim yol yürümenin onurunu ve gururunu yaşııyoruz. Bizimkisi bir aşk hikayesi diyen başkan ÇOKKESER beraber ıslandık yağan yağmurda yağmur çamur demeden gece gündüz demeden hep birlikte partimizi daha da oy seviyemizi en yükseklere çıkaracağımıza gönülden inanıyorum.

Ben bayrağı devraldım. Önceki İlçe Başkanımız ve Yönetimine şimdiye kadar verdikleri emeklerden ve çalışmalardan dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.

Yine de hep birlikte Toroslarda çalışacağız dedi. Ak Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi ÇOKKESER'e partililerin ve kamuoyunun hayırlı uğurlu olsun temennisindeki ziyaretler devam ederken İlçe Başkanlığı odasınında çiçek bahçesine dönmeside gözlerden kaçmadı.

www.habermetropol.net Yazı Ailesi olarak Başkan ÇOKKESER'e yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi