GÜLNAR HALKI O'NU İSTİYOR. O GÜLNAR'I, O, OSMAN ÇÖL.

GÜLNAR HALKI O'NU İSTİYOR. O GÜLNAR'I, O, OSMAN ÇÖL.

GÜLNAR HALKI O'NU İSTİYOR. O GÜLNAR'I, O, OSMAN ÇÖL.
Bu haber 2023-11-08 16:08:42 eklenmiş

GÜLNAR HALKI O'NU İSTİYOR, O, GÜLNAR'I O, OSMAN ÇÖL

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Yılında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi MHP Gülnar/Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi MHP Gülnar Belediye Başkan A. Adayı olan Osman ÇÖL kolları sıvadı. ÇÖL'ün Gülnar ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis'nde çalışkanlığı ile tanınan ve hem Gülnar İlçesinde hem de Mersin'de yakınen tanınan ve sevilen siması olan Osman ÇÖL'ün bir aksilik olmazsa MHP'nin Gülnar Belediye Başkan Adaylığına hem tabanda hem de tavanda kesin gözle bakılıyor.

MHP Gülnar/Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi MHP Gülnar Belediye Başkan A. Adayı Osman ÇÖL seçim çalışmalarına hız veren yaptığı ilk ziyaretini tabi ki, MHP Gülnar İlçe Başkanlığına yaparak başladı.

MHP Gülnar Belediye Başkan A. Adaıyı İşadamı Osman ÇÖL bakın ne diyor?

MHP Gülnar ilçe başkanımız Sayın Oguzhan Halil CERİT’i makamında ziyaret ederek, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Belediye Başkanı aday adayı olmaya talip olduğumuzu kendilerine ilettim.

Saygı değer Gülnarlı Hemşehrilerim; Tek Bayrak altında yaşayan, aynı havayı soluyan, iyi günde, kötü günde ortak duyguları paylaşan, sizler gibi Gülnar’ın bir ferdiyim. Gülnar’ımıza hizmet için 31 Mart 2024 ‘te yapılacak olan Yerel Yönetim Seçimlerinde Partim MHP ‘den Gülnar Belediye Başkanı Aday Adayı olacağım. Nasip olurda aday gösterilirsem yerel seçimlerin öncesinde ve sonrasında güzide ilçem Gülnar için atılacak her güzel adımın ve gayretin içerisinde olacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Çıktığımız yol Hak ve Hakikat yoludur.

Devletimizin bekâsı için Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği, vatanımız ve milletimiz için özellikle havası sert insanı mert olan Gülnar’a hizmet için yapılacak çalışma neyse ben ve ekibim o çalışmaları en iyi şekilde yapmak için sizlerinde desteğiyle var olacağız.

Lider, teşkilat ve doktrin esasından şaşmadan ülkücü vakarına leke düşürmeden samimi davasını yaşayan gönüldaşlarımıza Teşekkür ediyorum. Yolunuz, yolumuz, bahtınız ve alnımız açık olsun.

Rabbim çıktığımız bu yolda bizi Muzaffer eylesin NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi