ÇELİK GÜLNAR'I SALLAMAYA DEVAM EDİYOR

ÇELİK GÜLNAR'I SALLAMAYA DEVAM EDİYOR

ÇELİK GÜLNAR'I SALLAMAYA DEVAM EDİYOR
Bu haber 2023-11-06 13:07:29 eklenmiş

ÇELİK, GÜLNAR'I SALLAMAYA DEVAM EDİYOR.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

İyi Parti 28. Dönem Mersin Milletvekili Adayı olan İşadamı Yüksel ÇELİK'den bahsedeyim sizlere, Sayın YÜKSEL ÇELİK, genç, dinamik, proje odaklı ve girişimci ruhu ile çok çalışkan İYİ bir insan. Mersin ve Gülnar hatta Mersin'in 13 İlçesinde yakınen tanınan ve sevilen değerli bir abimiz.

Yüksel Çelik gerçekten söylüyorum Gülnar'a ÇOK İYİ Gelecek Benden Söylemesi.

İyi Parti 28. Dönem Mersin Milletvekili A. Adaylığını kalabalık partililerin ve seçkin davetlilerin huzurunda İyi Parti Mersin İl Binasında yaptığı basın toplantısıyla açıklamıştı bilindiği gibi ve partililerin gönlünde taht kurmuştu.

31 Mart 2024 Yılında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerden dolayı İyi Parti Gülnar Belediye Başkan A. Adayı olan, Gülnar ve çevresinin sevilen, sayılan, yakınen tanınan siması olan genç İşadamı Yüksel Çelik'in aklında hep Gülnar vardı. Gülnar'da yaptığı güzel çalışmalarla hem Gülnar'ı sallıyor, hem de adından sıkça bahsettiren Çelik, iyi işlere imzasını atıyor. Adeta, diğer siyasi partilerin korkulu rüyası olan Çelik, Mart seçimlerinde Gülnar'ın en güçlü adayı olarak ve yaptırdığı anketlerde açık ara birinci çıkması da gözlerden kaçmıyor.

İyi Parti Gülnar Belediye Başkan A. Adayı İşadamı Yüksel Çelik'in Gülnar'da yaptığı seçim çalışmaları adeta görülmeye değer.

Gülnar'ın bir ucundan bir ucuna gitmesi, vatandaşlarının acısını, mutluluğunu bizzat giderek paylaşan Çelik, İlçesinde sıkmadık el, basmadık yer bırakmamaya devam ediyor.

www.habermetropol.net Yazı Ailesi olarak İyi Parti Gülnar Belediye Başkan A. Adayı Yüksel Çelik'e çıktığı bu İYİ yolda başarılar diliyor, Allah yar yardımcısı olsun diyoruz

YÜKSEL ÇELİK'in Kısaca Özgeçmişi şöyle; 11/09/1973 Yılında Mersin'in Gülnar İlçesinin Mollaömerli köyünde doğdu. Evli ve 3 çocuk babası. İlk, orta ve lise öğrenimini Gülnar'da tamamladı. 1993 Yılında Jandarma Astsubay Sınıf Okulunu bitirdi. Türkiye'nin değişik İl'lerinde 11 yıl görev yaptı. 2001 yılında bir çok şirketler kurdu. Fatih Temizlik, Atılım Güvenlik, Ata Yemekçilik ve Ata İnşaat Firmalarını kurdu.

2009/2014 Dönemlerinde İl Genel Meclis Üyeliği, 2014/2024 Dönemlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, 2017/2019 Gülnar'da İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu. İyi Parti Gülnar Belediye Başkan A. Adayı İşadamı Yüksel Çelik son olarak seçmenlerine şöyle seslendi. İYİ BAŞLIYORUZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ ve TARİH YAZACAĞIZ AZ KALDI. KARARIMIZ NET PUSULAMIZ MİLLET Siz değerli Gülnar'lı hemşehrilerim biliyorsunuz ki, yıllardır söylediğim "BENİM AKLIM HEP GÜLNAR" diyorum, hepinizin desteklerini bekliyorum dedi.

"YÜKSEL ÇELİK GÜLNAR'A İYİ GELECEK"


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi