Op.Dr. M. Yunus SEVEN, Tarsuslu'ların Gönlünde Taht Kurdu.

Op.Dr. M. Yunus SEVEN, Tarsuslu'ların Gönlünde Taht Kurdu.

Op.Dr. M. Yunus SEVEN, Tarsuslu'ların Gönlünde Taht Kurdu.
Bu haber 2023-11-05 20:47:20 eklenmiş

HELAL OLSUN MEHMET YUNUS SEVEN''E!

GEZİ&YORUM/TARSUS

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31/03/2024 Yılında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerde Tarsus'a hizmetin en iyisini yapacağım diye siyasi partilerin şimdiden Belediye Başkan A. Adayları sahaya çıkarak seçim çalışmalarını sürdürüyorlar.

Tarsus'ta öyle bir Belediye Başkan A. Adayı var ki, kem gözlere kiş.

TARSUS'U ÇOK "SEVEN" TARSUS'A KENDİNİ ADAMIŞ, TARSUS SEVDALISI O, OP. DR. MEHMET YUNUS SEVEN.

İyi Parti Tarsus Belediye Başkan A. Adaylığını açıkladığı günden bu güne, başta İyi Parti Tarsus İlçe Teşkilatını, sonra İyi Parti Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarını ardında İyi Parti Genel Merkezini ziyaretleri sonrası kolları sıvadı Tarsus'ta seçim çalışmalarına hız verdi.

7'DEN 70'E O'NU ÇOK "SEVEN" BİR TARSUS HALKI VAR.

İyi Parti Tarsus Belediye Başkan A. Adayı Op Dr Mehmet Yunus SEVEN gittiği her yerde vatandaşların sevgi seli ile karşılaşması da gözlerden kaçmıyor. Belediye Başkan Başkan A. Adayı Seven çocuklarla, gençlerle, vatandaşlarla bire bir sohbet ediyor onlarla konuşup sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüm önerileri üretiyor.

Esnafları, çiftçileri, köy sakinlerini, mahalle sakinlerini de ziyaret eden Seven, "AZ KALDI" "KARARIMIZ NET PUSULAMIZ MİLLET" diyerek kısmet olursa geleceğin belediyeciliğini Tarsus'ta yapacağız diyerek altını çizdi.

İyi Parti Tarsus Belediye Başkan A. Adayı Op. Dr. Mehmet Yunus SEVEN Tarsus'ta yaptığı ziyaretlerde konu başlıkları altında esnafa, çiftçiye, çocuklara, gençlere ve Tarsus'lu vatandaşlara yaptığı açıklamalarda, "Yeni nesil belediyecilik anlayışıyla Tarsus'un değerlerine sahip çıkacağız. Üreten, kültürel ve sosyal yaşamı ile 24 saat yaşayan bir Tarsus için mücadele edeceğiz. Belediyecilik hizmetlerinde ve tüm kaynakların etkin kullanımında Tarsus'lulara karşı her konuda açık ve şeffaf olacağız.

Seven ziyaretleri kapsamında insanlarımız şu dönemde ben bir ev, araba alayım derdinde değil, karnını doyurma peşinde. Allah insanlarımızın yardımcısı olsun.

Bu dönemlerde birlik ve beraberliğimize sahip çıkmamız lazım. Herşeyden önemlisi bu insanlar tabi ki, Ak Parti'de de siyaset yaparak, CHP'de de siyaset yaparak, MHP'de de siyaset yaparak, biz kendimiz saygı duymak istiyorsak önce saygı göstereceğiz.

Ülkemizin geleceği siz sevgili çocuklarımız ve gençlerimizdir. Unutmayın ki, biz siyasetçiler sizleri seviyoruz. Belediye Başkan A. Adayı Seven, bu şehrin vizyon sahibi insanlara ihtiyacı var. Geleceği görüp, geleceğe göre hamle edebilecek insanlara ihtiyacı var. Bunu da sizlerle hep beraber yapacağız. İnsanların alım gücü düştü, bu durum herşeyde yansıyor. İnşallah bu günler geçecek dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi