Başkan Reçber;"Millet Başının Çaresine OCAK PARTİSİ İle Bakacak" Dedi.

Başkan Reçber;"Millet Başının Çaresine OCAK PARTİSİ İle Bakacak" Dedi.

Başkan Reçber;"Millet Başının Çaresine OCAK PARTİSİ İle Bakacak" Dedi.
Bu haber 2023-10-27 11:37:42 eklenmiş

Başkan Reçber;"Millet Başının Çaresine OCAK PARTİSİ İle Bakacak" Dedi.

Haber/Emel Tuğrulöz

www.habermetropol.net

18/09/2023 Tarihinde Ocak Partisi Mersin İl Başkanı Mali Müşavir Ahmet Reçber ile Dünyada gelişen olaylar ve Türkiye'de siyaseti masaya yatırdık. İnanıyorum ki, hoş da bir sohbete imzamızı attık.

Öncelikle Ahmet Reçber'in Ocak Partisi Mersin İl Başkanlığı görevi hayırlı uğurlu olsun kendisinin ve ekibinin yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum.

Sayın Başkan Ocak Partisi denince akla ne geliyor?

Başkan Reçber, Emel hanım Ocak Partisi denince tabi ki, sloganımız olan "Millet Başının Çaresine Ocak Partisi Bakacak" geliyor.

Ocak Partisi olarak biz, Türkiye'de olduğu gibi Mersin'de de hizmet etmeye gelen yeni ve güçlü kadrolara sahip alanında tecrübeli bir ekibiz. Mersin'de ki insanlarımıza yardımcı olmaya gelen Hz Ömer'in adaletini savunan, insanlarımıza nasıl bir fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize. İnsanları ayrıştırmadan, bütünleştirerek buraya gelen ekibiz.

Sayın Başkan Ocak Partisi Mersin'de kaç İlçede Teşkilatlandı?

Başkan Reçber, Biz Mersin'de 4 Merkez İlçemizde Akdeniz, Yenişehir Mezitli ve Toroslar'da İlçe Başkanlarımızı atadık, en kısa sürede İlçe kongrelerini yapıp İl kongremizi de yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şuan 4 İlçemizle faaliyet veriyoruz.

Sayın Reçber, Ocak Partisi olarak Mahalli idareler yerel seçimlere hazır mısınız?

Başkan Reçber, biz bütün siyasi partilere saygı duyuyoruz, onların işleyişlerine saygı duyuyoruz. Biz Ocak Partisi olarak sadece burada Mersin halkımızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Biz buna hazırız. Kendi çatımız altında tüm Mersinlileri partimize bekliyoruz. Yerel seçimler konusunda da dediğim gibi Mersin'de biz, en kısa zamanda kongrelerini yapacağız. Genel Merkezimizin belirlediği Belediye Başkan Adayımızın yanında olup onu destekleyeceğiz. Ve kollarımızı sıvayacağız.

Sayın Reçber İsrail'in Filistinlilere yapmış olduğu zulmü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Başkan Reçber, İsrail bir terör devleti'dir, İsrail'in Filistin'e yapmış olduğu da bir zulümdür. Müslüman Filistin'li kardeşlerimize ölenlere, şehit olanlara Allah'tan rahmet yaralılara da Allah'tan acil şifalar versin diyorum. İnşallah, inşallah diyorum, Filistin zaferini kazanacaktır. İsrail de boyunun ölçüsünü alacak.

Sayın Başkan şu günlerde Cumhuriyetimizin 100. Yılını ülke olarak kutluyoruz siz ne söylemek istersiniz?

Başkan Reçber, ülkemize namusunu şerefini onurunu özgürlüğünü elde etmesinde mücadele etmiş tüm şehitlerimizin hakkın rahmetine kavuşmuş tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Gazilerimize de Rabbim selamet versin.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk o bizim başbuğumuz, o bizim önderimiz, o bizim liderimiz, Onunda mekanı cennet olsun. Toprağında rahat uyusun.Biz onun ışığında, onun göstermiş olduğu yollarda biz her zaman canla başla zaten savaş veriyoruz, vermeye de devam ediyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümü kutlu olsun diyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi