KÖSEL;''İYİ'LER VAR OLDUKÇA, UMUT HEP VARDIR'' DEDİ.

KÖSEL;''İYİ'LER VAR OLDUKÇA, UMUT HEP VARDIR'' DEDİ.

KÖSEL;''İYİ'LER VAR OLDUKÇA, UMUT HEP VARDIR'' DEDİ.
Bu haber 2023-10-22 18:46:25 eklenmiş

KÖSEL;''İYİ'LER VAR OLDUKÇA, UMUT HEP VARDIR'' DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

O, proje odaklı, girişimci ruhu ile yaptığı projelerle Türkiye'de gündem olabilecek güzel işlere imzasını atan genç İşadamı Onur Kösel yaptığı süpriz bir açıklama ile İYİ PARTİ AKDENİZ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI'nı ziyaret ettiği İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar ile paylaşarak Mersin'deki tüm kamuoyuna duyurmuş oldu.

Evet, Onur Kösel Mersinin hatta akdeniz İlçesinin has öz mü öz evladı. İyi Parti Akdeniz Belediye Başkan Aday Adaylığı şimdiden kendisine hayırlı uğurlu olsun. Çıktığı bu meşaketli yolda Allah yardımcısı olsun diyoruz.

Onur Kösel, kendisi gerçek söylüyorum bilmeyenler bilsin istiyorum.

Onur Kösel geçmiş dönemlerde bir siyasi partide aktif görev aldığında bir projesi vardı. İsteyen inansın istemeyen inanmasın. Ama bu projede çok çalıştı.

İnşallah Aday gösterildiği takdirde ve seçimi de kazandığı takdirde Belediye Başkanı olarak söz verdiği gibi Türkiye'ye ilk tek örnek olacak projesi şu; Mersin'de Akdeniz'de çiftçilikle uğraşan insanlarımıza sebze ve meyve üretenler için ''Gübre Üretim Merkezi''ni hayata geçireceğinin altını çizdi.

Ayrıca İyi Parti Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı İşadamı Onur Kösel'in hayati önem taşıyan ve Belediyelerde ve Türkiye'de yine ilk ve tek projesi olan ihtiyaç sahiplerinin emmisi amcası dayısı olmayanlar için hastalanan insanlarımız için gerek ameliyat olabilmeleri, gerekse tedavi görebilmeleri için ya da ilaç alamayanlar için bir ''BELEDİYE HASTANESİ'ni Akdeniz Belediyesi olarak hayata geçireceğinin de altını çizdi.

İyi Parti Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Onur KESEL'e çıktığı bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcısı olsun diyor, şimdiden üstün başarılar diliyoruz.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi