KARAKUZU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.

KARAKUZU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.

KARAKUZU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.
Bu haber 2023-10-21 20:43:12 eklenmiş

KARAKUZU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerde Toroslar İlçesine bağlı Tozkoparan Mahallesi Muhtar Adayı Abdurahman Karakuzu ve beraberinde Hakkı Yörük ve Bayram Ulun ile birlikte MHP Yusuf Kılınç Mahalle Başkanı Metin ENLİ'ye geçmiş olsun ziyareti yaptılar.

Enli yapılan ziyaretten son derece memnuniyetini dile getirerek, Tozkoparan Mahallesi Muhtar Adayı Abdurahman Karakuzu'ya, Hakkı Yörük'e ve Bayram Ulun'a kendisi ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti.

Enli bu arada Muhtar Adaylığına soyunan Abdurahman Karakuzu'ya da çalışmalarından dolayı üstün başarı dileklerini ifade etti.

Tozkaparan Mahallesi Muhtar Adayı Abdurrahman Karakuzu ise yaptığı açıklamada, öncelikle değerli arkadaşım olan Metin Enli'ye çok geçmiş olsun dileklerimizi belirtir. Allah kendisine acil şifalar versin diyerek Muhtar Adaylığım konusunda mahallemin sorunlarını sıkıntılarını yerinde inceliyor inşallah o gün seçimlerde Muhtar seçildiğim zaman mahallem için elimden gelen en iyisini yapacağıma sonsuz inancım tamdır dedi.


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi