ÇELİK'İN GÜLNAR'DA ADAYLIĞI KESİN GİBİ

ÇELİK'İN GÜLNAR'DA ADAYLIĞI KESİN GİBİ

ÇELİK'İN GÜLNAR'DA ADAYLIĞI KESİN GİBİ
Bu haber 2023-10-02 14:50:33 eklenmiş

ÇELİK'İN GÜLNAR'DA ADAYLIĞI KESİN GİBİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31/Mart/2024 Tarihinde yapılacak olan mahalli yerel seçimlerde ismi parti tavanında ve tabanında ön planda tutulan ve Aday olduğu takdirde seçimi uzak oy farkıyla kazanacak tek Aday olduğu bilgiler arasında yer alıyor.

Haber Merkezimizi Gülnar'dan telefonla arayan Gülnar'lı vatandaşlar yerel seçimlerde İYİ PARTİ'ye İYİ bir gönderme yaparak bizim Gülnar'da Adayımız Net, Kararımız Gülnar Belediyesini seçimlerde kazanmak diyerek olumlu tepkilerini dile getirdiler. www.habermetropol.net olarak siz değerli okurlarımız için Gülnar'ı ele aldık.

Evet O, Yüksel Çelik tabi ki, onun aklı hep Gülnar'da. Girdiği her seçimde başarılı çıktı. Gülnar için elini taşın altına soktu, Halkıyla iyi günde kötü günde hep beraber oldu. İlk defa İyi Parti'ye üye oldu, İyi Parti'de Milletvekili Adayı oldu. Geçmiş dönemlerde sadece Mersin için değil, Gülnar İlçesi dahil, 13 İlçe için gövdesini ortaya koydu. Acaba Mersin için nasıl bir çivi çakabilirim dedi. Dediğini de yaptı Mersin'e faydalı olan tonlarca çiviler çaktı. O, gençlerin umudu, o, Gülnar halkının umudu oldu. O, genç, dinamik, proje odaklı projelerini hayata geçiren çok başarılı çalışkan bir İşadamı Yüksel Çelik.

İyi Parti Genel Merkezi İyi düşünsün, İyi Parti Mersin İl Teşkilatı İyi düşünsün Yerel Seçimler'de Onun aklı hep yıllarca Gülnar olan İyi Parti Gülnar Belediye Başkan A. Adayı İşadamı Yüksel Çelik'i Yerel Seçimlerde Gülnar'dan Belediye Başkan Adayı gösterildiği takdirde Gülnar cepte olacağına Gülnar'lı vatandaşlar gönülden inandıklarını her fırsatta haber merkezimize söylemektedirler.

Şimdiden İyi Parti Gülnar Belediyesi Başkan A. Adayı İşadamı Yüksel Çelik'e şimdiden başarılar diliyoruz.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi