Günyar;"Tarsus Derin Bir Nefes Alacak" Dedi.

Günyar;"Tarsus Derin Bir Nefes Alacak" Dedi.

Günyar;"Tarsus Derin Bir Nefes Alacak" Dedi.
Bu haber 2023-09-29 12:26:51 eklenmiş

Günyar,"Tarsus Derin Bir Nefes Alacak" Dedi.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde siyasi partilerin Belediye Başkan A. Adayları kendilerini göstermeye başladı.

CHP'nde tavandan tabana kadar aktif siyasette görev alan Tarsus'un başarılı doktorlarından olan Tarsus ve Mersin halkı tarafından sevilen ve sayılan simalarından tecrübeli ve başarılı siyaset adamı Doç. Dr. Vedat Günyar, bir dönem de CHP Tarsus İlçe Başkanlığını da başarılı bir şekilde görevini icra ederek ziyaret ettiği CHP Tarsus İlçe Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi.

CHP’den Tarsus Belediye Başkan A.Adaylığı konusunda çalışmalarını daha da hızlandıran Dr. Vedat Günyar, ilçe örgütünü ziyaret ederek burada geniş bir basın açıklaması yaptı.

CHP Tarsus Belediye Başkan A. Adayı Vedat Günyar:, “Tarsus derin bir nefes alacak” Uzun zamandan bu yana Tarsus Belediye Başkan a.adaylığı konusunda saha çalışması yapan Kadın ve Doğum Uzmanı Dr. Vedat Günyar, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe örgütünü ziyaret etti.

CHP Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, Kadın Kolları Başkanı Belda Boroğlu, Gençlik Kolları Başkanı Adil Bal ve partililer tarafından karşılanan Günyar, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Uzun yıllardan bu yana Tarsus Belediye Başkanlığı konusunda çalışma yaptığını kaydeden Günyar, Belediye Başkanlığına seçilmesi durumunda “Tarsus derin bir nefes alacak” ifadesini kullandı.

Geçmişte parti de ilçe başkanlığı da yaptığını kaydeden Günyar, “Ben bu yolda emin adımlarla yürüyorum. Aday olana kadar sonuna kadar çalışacağım” dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi