O, OZAN VEZİR! O, PROJE ÜRETEN PROJELERİ HAYATA GEÇİREN İŞADAMI!

O, OZAN VEZİR! O, PROJE ÜRETEN PROJELERİ HAYATA GEÇİREN İŞADAMI!

O, OZAN VEZİR! O, PROJE ÜRETEN PROJELERİ HAYATA GEÇİREN İŞADAMI!
Bu haber 2023-09-26 01:11:57 eklenmiş

O, OZAN VEZİR!

O, PROJE ÜRETEN, PROJELERİ HAYATA GEÇİREN İŞADAMI.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde siyasi partilerin Belediye Başkan A. Adayları yavaş yavaş netleşmeye devam ederken, Ak Parti Tarsus Belediye Başkan A. Adaylığını çok önceleri duyuran birbirinden değerli projeleri bulunan genç, dinamik bir o kadar da çalışkan Tarsus'un öz evladı olan Tarsus halkı tarafından sevilen sayılan siması olan İşadamı Ozan Vezir bu yarışta bende varım diyerek, Tarsus halkına hizmet için yola çıktım dedi.

Gezi/Yorum&33/Mersin/Tarsus

Haber araştırması için gittiğim Peygamberler Şehri Mersin'in Tarsus İlçesinde Ak Parti kurulduğu günden bugüne kadar aktif siyasette rol alan ve çalışkanlığı ile dikkat çeken, Tarsus için birbirinden ilginç projeleri hayata geçiren İşadamı değerli kardeşimiz Ozan Vezir'i çalışma ofisinde ziyaret ettim İyi ki de etmişim. Hoş bir sohbete de imzamızı atarak, Türkiye, Mersin ve Tarsus siyasetini masaya yatırdık.

Ak Parti Tarsus Belediye Başkan A. Adayı İşadamı Ozan Vezir diyor ki, İsa bey Tarsus bir 5 yıl daha kaybetmemesi için, Tarsus halkımıza hizmetin en iyisini sunacağım inandığım için, Tarsus'un İl olabilmesi için, Tarsus'un gerek turizmde gerek ekonomisinde, gerek sağlıkta gerekse milli eğitimde flaş bir şehir olması için tüm projelerimizi bu yönde hazırladım.

Belediye Başkan A. Adayı Vezir, son derece iddialı projelerimle Tarsus halkına sunmak için geliyorum diyerek, kimsesizlern sesi olmak için çıktığımız bu yolda yürürken bizleri yalnız bırakmayan davamızın yılmaz savunucularına sonsuz teşekkürler ediyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi