HALK ONDAN MEMNUN O HALKDAN

HALK ONDAN MEMNUN O HALKDAN

HALK ONDAN MEMNUN O HALKDAN
Bu haber 2023-08-29 19:28:02 eklenmiş

HALK ONDAN MEMNUN O HALKDAN

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

O, hizmette sınır tanımayan, garibanın yanında olan, gece gündüz demeden adeta mahalle sakinlerinin sorun ve sıkıntıların bizzat yerinde giderek çözüm önerileri üreten, üretiği ve hayata geçirdiği projelerle yaptığı başarılı işlere imzasını atan, mahallesinin adeta atom karıncası olan gerek esnafın, gerekse gençlerin ve mahalle sakinlerinin gönlünde taht kuran bir mahalle muhtarı. Sanırım kimden bahsettiğimi anlamışınızdır.

Elbette Türkiye'nin Turizminin başkenti olan Antalya merkezde Muratpaşa İlçesine bağlı Haşimişcan Mahalle Muhtarı kıymetli abim tecrübeli Halil AY’dan bahsettim.

Değerli muhtarımız bir dönem daha Malalleme hizmet etmek istiyorum diyerek Haşimişcan Mahallesine Adayım dedi.

7’den 70’e mahalle sakinlerinin gönlünde taht kuran Haşimişcan Mahallesi Muhtarı Halil AY, yaptığı çalışmalarla mahallesini tüm diğer mahalle muhtarlıklarına örnek olmasını sağlamış, özellikle kimsesizlerin kimsesi olan çocukların muhtar amcası, gençlerin muhtar abisi yaşlıların ise vazgeçilmez muhtarı olan HALİL AY muhtarımıza bundan sonraki yapacağı çalışmalarda üstün başarılar diliyoruz.

Bu vesile ile Haşimişcan Mahalle Muhtarı Halil AY yarın 30 Ağustos’da kutlayacağımız 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ile ilgili de verdiği mesajında, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere Vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu zafer için çıktığı yolda inançla, yılmadan yürüyen gazi ve şehitlerimizi minnetle anar, tüm Türkiye'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlarım dedi.


ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi