DIŞ CEPHE SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE'DEKİ ÖNCÜ İSMİ DBF DIŞ CEPHE YAPI ‘’HAYALİNİZİ İNŞA EDİYORUZ’’

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE'DEKİ ÖNCÜ İSMİ DBF DIŞ CEPHE YAPI ‘’HAYALİNİZİ İNŞA EDİYORUZ’’

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE'DEKİ ÖNCÜ İSMİ DBF DIŞ CEPHE YAPI ‘’HAYALİNİZİ İNŞA EDİYORUZ’’
Bu haber 2023-08-28 17:34:29 eklenmiş

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE'DEKİ ÖNCÜ İSMİ DBF DIŞ CEPHE YAPI

‘’HAYALİNİZİ İNŞA EDİYORUZ’’

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Dış Cephe Sistemleri faaliyetinde temiz iş yapan ve uzman bir okadar da tecrübeli ekipmanları ile Türkiye'nin çeşitli İl'lerinde başarılı işlere imzasını atan DBF DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ Şirketi çalışmalarının bir ayağı olan ANTALYA HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ DIŞ CEPHESİNİ giydiriyor.

Uzun yıllar hizmette sınır tanımayan, gerek misyonu gerekse vizyonu ile bugüne kadar yaptıkları güzel çalışmalara her zaman üstün performansı ile imzasını atan ve harkulade işleri ile referansı ile Dış Cephe Sistemlerinde Türkiye'nin öncü ismi olan DBF DIŞ CEPHE YAPI SİSTEMLERİ ŞİRKETİ çalışmalarına son hızla devam ediyor.

DBF DIŞ CEPHE YAPI SİSTEMLERİ'NİN TECRÜBELİ BAŞ USTASI CENGİZ YİĞİT VE ŞİRKETİN BAŞARILI FORMENLERİNDEN DENİZ ÇETİN ile Antalya'da biraraya geldik. Dış Cephe Sistemlerini tabi ki, masaya yatırdık.

DBF Dış Cephe Yapı Sistemleri'nin güvenilir personellerinden olan Cengiz Yiğit Baş Usta ve başarılı Formenlerden olan Deniz Çetin yaptıkları ortak açıklamada, uzun yıllar DBF Dış Cephe Yapı Sistemleri Türkiye'de almış olduğu işlerde dış cephe giydirmelerinde sağlam iş ortaya çıkarıyoruz. Güler yüzlü personellerden oluşan şirketimiz disipline ve ciddiyete önem vermektedir. Vizyon ve Misyonumuzla güvenli işlere imzasını atmaktadır. Şirketimizin Servislerimiz olan Bina İnşaatı, Bina Tadilatı, Bina Bakımı ve Mimari Tasarım İşlerini yapmaktadır. YAPTIĞIMIZ İŞTE GURUR DUYUYORUZ. SAĞLADIĞIMIZ TEK ŞEY KALİTEDİR.

Yiğit Usta, son olarak yaptığı açıklamada, çok değerli patronumuz olan Güngör Göksel beyefendiyi gittiğimiz İl'lerde yaptığımız güzel işlerde kendisini çok iyi temsil ediyoruz. İsa bey haber sitenizde DBF Dış Cephe Yapı Sistemleri Şirketimize yer ayırdığınız için patronumuz Güngör Göksel adına sizlere ve yazı ailenize çok teşekkür ediyoruz dedi.


ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi