İŞKADINI BAŞKAN AYDOĞAN'DAN GAZETECİ İSA ÇAKICI'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

İŞKADINI BAŞKAN AYDOĞAN'DAN GAZETECİ İSA ÇAKICI'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

İŞKADINI BAŞKAN AYDOĞAN'DAN GAZETECİ İSA ÇAKICI'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Bu haber 2023-07-12 10:18:02 eklenmiş

BAŞKAN AYDOĞAN'DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Çalışan Torosların Sesi Deva Partisi Toroslar İlçe Başkanı İşkadını Sultan Aydoğan, geçtiğimiz hafta içinde darp ve saldırıya uğrayan Mersin'in tanınmış ve sevilen Usta ve duayen Gazeteci İsa ÇAKICI'yı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin temennisinde bulundu.

Geçmiş olsun ziyaretine Başkan Aydoğan'ın yanısıra İlçe Yönetiminden kurt dinazor siyasetçi olan Emel Tuğrulöz değerli kızı Duygu Yenipınar, yine İlçe Başkan Yardımcısı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Nihal Kurtuluş ve değerli eşi Serkan Kurtuluş da bizzat ziyarete gelerek geçmiş olsun dileklerini ve Allah'tan acil şifalar versin temennisinde bulundular.

İşkadını Başkan Aydoğan ziyarette yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta Mezitli’de denize girmenin yasak olduğu bir alanda , Mersin kamuoyunu doğru bilgilendirmek için haber yaptığı esnada Suriyeli, İran'lı, Afgan ve vb. sığınmacıların saldırısına uğrayan emektar gazetecimiz, kıymetlimiz olan Sayın İsa Çakıcı’ya evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Basına kalkan eller kırılsın. İşkadını Başkan Aydoğan, kendi memleketimizde, kendi şehrimizde yabancı durumuna (mülteci) düştük. Mersin’i sığınmacılarla doldu. İlgili ve yetkili mercilere sesleniyoruz, güzel şehrimiz Mersin’i mültecilere teslim etmeyiniz. Şehrimizin hiç bir caddesinde , sokağında can güvenliğimiz kalmadı. Şehrin bir çok caddesi adeta mülteci akınına uğramış durumda. Mersin’liler Mersin’e sahip çıkalım.

Gazeteci Sayın İsa Çakıcı’ya yapılan saldırıyı esefle kınıyor, tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz dedi.

Deva Partisi Toroslar İlçe Teşkilatının yaptığı geçmiş olsun ziyareti beni gönülden memnun etmiştir. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Benim yanımda oldukları için. #MersinlilerMersineSahipÇıkınız. #sığınmacıistemiyoruz #mersin #mezitli #mezitlisahil


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi