Başkan Karasolak'dan Zehir Zemberek Açıklama

Başkan Karasolak'dan Zehir Zemberek Açıklama

Başkan Karasolak'dan Zehir Zemberek Açıklama
Bu haber 2023-07-11 10:23:31 eklenmiş

Başkan Karasolak'dan Zehir Zemberek Açıklama.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Kerem Karasolak İl Binasında düzenlediği basın toplantısında Mersin'de yaşanan Suriyelilerin yarattığı olumsuz olayları Mersin Kamuoyu'yla Paylaştı. Başkan Karasolak yaptığı zehir zemberek açıklamasında şöyle konuştu, geçtiğimiz günlerde Mezitli'de yaşanan olayda Gazeteci İsa ÇAKICI'ya yapılan darp ve saldırının arkasından 9 gün geçmesine rağmen bu saldırı ile ilgili Emniyetimizden herhangi bir açıklama gelmedi ki, saldırganların resimleri Emniyete verilmesine rağmen ortaya bir sonuç çıkmaması adeta düşündürücü durum söz konusu. Bu olayın Zafer Partisi olarak yakından takip ediyor ve takipçisi olmaya da devam edeceğiz. Tekrardan Gazeteci İsa ÇAKICI'ya geçmiş olsun Allah acil şifalar versin diyorum.

Mersin'de diğer bir durum ise Suriyeli bir vatandaşın dükkanında Suriye bayrakları, Suriye'deki aşiretler liderlerine ve terör örgütüne yönelik 515, 616, ve 718 gibi rakamlardan oluşan Tşhörtler basılı satışı yapılmaktadır. Biz Zafer Partisi olarak buna karşıyız.Örgütlenmeye karşıyız. Bu duruma müdahale etmek istiyor edemiyoruz. Müdahale etmek istediğimiz zaman da engelleniyoruz. Buradan yetkili mercileri Zafer Partisi olarak yetkili mercileri göreve davet ediyoruz. Bir konu ise benim ülkemde memleketimde ekonomik şartlar doğrultusunda esnafımız evine bir ekmek götüremezken, son zamanlarda Mersin'de çok aşırı Suriyeli esnafın çoğalması ve Mersin'in çeşitli yerlerinde Arapça tabelaların olması Türk Milletine rahatsızlık vermektedir. Sadece Arapça tabelaların dışında bir de Erdemli İlçesinde Tömük ve Çeşmeli Mahallelerinde Rusça yazılı tabelaların olması gözlerden kaçmıyor. Gülnar Büyükeceli Mahallesi'nde de durum aynı.

Buradan Başta Mersin Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri olmak şartıyla bu yetkili mercileri acilen göreve davet ediyoruz. Bu yabancı tabelaların bir an önce indirilmesini Zafer Partisi olarak istiyoruz. Türkiye'de Sığınmacıları istemiyoruz. Biz Zafer Partisi olarak Mersin'e sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bakalım görelim bundan sonraki süreçte ne olacak göreceğiz. Bu olayların Zafer Partisi olarak yakından takipçisiyiz.

Zafer Partisinin tüm teşkilatları ve partimizin tüm Avukatlarımızla Mersindeki bu olumsuz gelişen olayların yakından takip etmeye devam edeceğiz dedi.


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi