İyi Parti Mersin İl Kadın Politikaları Merhume Konca Kuriş'in Mezarını Ziyaret Etti.

İyi Parti Mersin İl Kadın Politikaları Merhume Konca Kuriş'in Mezarını Ziyaret Etti.

İyi Parti Mersin İl Kadın Politikaları Merhume Konca Kuriş'in Mezarını Ziyaret Etti.
Bu haber 2023-05-26 19:21:05 eklenmiş

İYİ PARTİ MERSİN İL KADIN POLİTİKALARI KONCA KURİŞ’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

İyi Parti Mersin İl Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Durur, İyi Parti Merkez İlçe Kadın Politikaları Başkanları, CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanları ile birlikte Merhum Konca Kuriş’in mezarını ziyaret ettiler.

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesinde İyi Parti Mersin İl Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Durur, İyi Parti Merkez İlçe Kadın Politikaları Başkanları, CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları ile birlikte Merhum Konca Kuriş’in Mersin Şehir Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret ettiler.

İyi Parti Mersin İl Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Durur, Hizbullah terör örgütü tarafından katledilen Merhum Konca Kuriş’in mezarının başında şunları söyledi; “Maalesef Konca Kuriş’i katleden Hizbullah Terör Örgütü’nün siyasi uzantısı Hüdapar’ın Milletvekilleri AKP listelerinden meclise girdi. Bundan sonra TBMM sıralarında yer alacaklar. Bu durumu kabul etmiyoruz ve lanetliyoruz. İyi Parti olarak mücadelemizi sürdüreceğiz ve ne mutlu bize ki yalnız değiliz. Millet İttifakı ortağımız CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanımız ve yönetimi bizimle. Çünkü bu mücadele bütün kadınların mücadelesi, bütün insanlığın mücadelesi.

28 Mayıs’ta da Konca Kuriş, Gaffar Okkan için sandığa gideceğiz. Bu zihniyetlerle, terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bizim için PKK terör örgütüdür. FETÖ terör örgütüdür. Hizbullah terör örgütüdür. Konca Kuriş gibi Mersin’in değeri olan, İslamcı feminist olarak hafızalarımızda yer edinen değerli insanı ve bize bıraktığı emaneti, kadın mücadelesini İyi Parti Mersin Kadın Politikaları olarak sonuna kadar sürdüreceğiz. Mekanı cennet olsun. Bir kez daha tüm terör örgütlerini lanetliyoruz dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi