İşadamı Demirel;"Seçime 10 Kala" Dedi.

İşadamı Demirel;"Seçime 10 Kala" Dedi.

İşadamı Demirel;"Seçime 10 Kala" Dedi.
Bu haber 2023-05-03 09:19:46 eklenmiş

İşadamı Demirel;"SEÇİME 10 KALA" Dedi.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimlerden dolayı seçime 10 kala başlığı ile dikkatleri üzerine çeken Mersin'in önde gelen sevilen ve sayılan İşadamı Davut DEMİREL Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert bir dille eleştirdi.

İşadamı Davut DEMİREL yaptığı açıklamada, Millet İttifakı, özellikle Kemal Kılıçdaroğlu kürt sorununu öne sürerek kürtlerin oyunu almak istiyor. Kesinlikle Kemal Kılıçdaroğlu HDP'ye ve Kürt sorununa samimi değildir. Türkiye'de kürt sorunu dir bir sorun görmüyorum. Özellikle HDP ve HDP'nin yandaşları olan kürt kökenli kardeşlerime seslenmek istiyorum.

İşadamı Demirel, samimiyet arıyorsanız, samimiyet ve çözüm Türkiye'de Cumhur İttifakındadır. Bu ülkede mezhepçilik ve ırkçılığın baş aktörleri Millet İttifakının sahasında yer alıyor. Bu ülkede mezhepçilik ve ırkçılığa son veren tek nokta var. O'da Cumhur İttifakıdır.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Seçime 10 kala tüm insanlarımızın Büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin birliği ve beraberliği için duyarlı olmalarını şahsım adına rica ediyorum.

Ve diyorum ki, Ak Parti Mersin Milletvekili Adayı sayın Nereddin Nebati Bakanımıza, Ak Parti Mersin Milletvekili Adayı sayın Ali Kıratlı'ya ve MHP Mersin Milletvekili Adayı sayın Serdar Soydan'a çıktıkları bu kutlu davada Allah yar ve yardımcıları olsun.

Allah'a emanet olun saygı ve sevgilerimle dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi