BAŞKAN AYDOĞAN;''ÇALIŞAN TOROSLARIN SESİ OLARAK BAŞLIYORUZ''DEDİ.

BAŞKAN AYDOĞAN;''ÇALIŞAN TOROSLARIN SESİ OLARAK BAŞLIYORUZ''DEDİ.

BAŞKAN AYDOĞAN;''ÇALIŞAN TOROSLARIN SESİ OLARAK BAŞLIYORUZ''DEDİ.
Bu haber 2023-04-13 17:26:08 eklenmiş

BAŞKAN AYDOĞAN;''ÇALIŞAN TOROSLARIN SESİ BAŞLIYORUZ''DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

GERÇEKTEN DE TOROSLARIN SULTAN'I, TOROSLARIN GÜLEN YÜZÜ GERÇEK BİR CUMHURİYET KADINI DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN yaptığı açıklamada, Çalışan Türkiyenin Sesi Türkiye'nin Devası Deva Partisi Toroslar Seçime Hazır diyerek, CHP çatısı altında Deva Partisi Genel Başkan Yardımcımız sayın Mehmet Emin Ekmen'in CHP 28. Dönem Mersin 3. Sıra Milletvekili Adaylığı'nı gerek Mersin'de gerekse Toroslarda büyük bir sevinçle karşılandı.

Başkan Aydoğan, ÇALIŞAN TOROSLARIN SESİ OLARAK BAŞLIYORUZ diyerek Torosların Devası seçimlere hazır büyük bir heyecanla sahalara, alanlara iniyoruz. Bu seçim VAR olmak ya da YOK olmak adına yaşayacağımız bir seçim. Ucube sistemi değiştireceğiz. Tek adam diktatörlüğüne son vereceğiz. Genişletilmiş Parlementer Sisteme geçeceğiz.

''ÇALIŞAN TÜRKİYE'NİN SESİ GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ALİ BABACAN LİDERİMİZİN YOLUNDA ÇOK AZ KALDI DİYOR, DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ CHP 3. SIRA MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SAYIN MEHMET EMİN EKMEN VEKİLİMİZLE TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATI OLARAK GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZAMIZI ATACAĞIZ.

Toroslarda girmedik mahalle mahalle, sokak, sokak, ev ev tek tek gezerek sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmayacağız.

Başkan AYDOĞAN; ''İlk defa büyük bir heyecanla seçime giriyoruz. Tecrübeyle sabit olarak şunu biliyorum ki. önemli olan reklam değildir. Önemli olan sözdür. Biz sözümüzün gücüne inanıyoruz. Bizim söyleyecek sınanmış, kanıtlanmış sözlerimiz var. Ve diyorum ki, ''ÇALIŞAN TÜRKİYE'NİN SESİ ALİ BABACAN, ÇALIŞAN MERSİN'İN SESİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MEHMET EMİN EKMEN VE ÇALIŞAN MERSİN'İN SESİ ve ÇALIŞAN TOROSLAR’IN SESİ olarak bu seçimde oylar Deva'ya diyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi