Tecrübeli Eğitimci Durmaz'dan Teşekkür Mesajı.

Tecrübeli Eğitimci Durmaz'dan Teşekkür Mesajı.

Tecrübeli Eğitimci Durmaz'dan Teşekkür Mesajı.
Bu haber 2023-04-11 19:41:40 eklenmiş

Eğitimci Durmaz'dan Teşekkür Mesajı

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Ak Parti'nin aslen Diyarbakır'lı olan Mersin'in sevilen yüzü Eğitimci Naci Durmaz'ın Ak Parti 27. ve 28. Dönem Mersin Milletvekili A. Adalığı süresince kendisine maddi manevi destek veren partililerine teşekkür etti.

Eğitimci Durmaz yaptığı paylaşımda şöyle konuştu;"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ a gönül vermiş onun liderliğinde ülkemizin kalkınmasına destek olmak ve aziz milletimize hizmet etmek için bu yolda hep birlikte yürüyen neferleriz. Türkiye’mizin geleceği ve istikrarı için ülkemizin genelinde başarılı olmak zorundayız. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de el ele vererek, hep birlikte yeni bir zafer yazacağımıza olan inancım tamdır. Bu inançla, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle AK Parti Mersin Milletvekili Aday Listesinde yer alan arkadaşlarımızı yürekten tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bu düşüncelerle, 28.Dönem Milletvekili A. Adaylığım sürecinde şahsıma göstermiş olduğunuz samimi ilginizden ve vermiş olduğunuz desteğinizden dolayı teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. HERŞEY TÜRKİYE, HERŞEY MERSİN İÇİN" Dedi.

M.Naci DURMAZ 27. Dönem AK Parti Mersin Milletvekili Adayı 28. Dönem Ak Parti Mersin Milletvekili A.Adayı #akparti RTErdogan


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi