Deva Partisi Mersin'de Doç. Dr. Güran Dinçer'in "AYAK SESLERİ"

Deva Partisi Mersin'de Doç. Dr. Güran Dinçer'in "AYAK SESLERİ"

Deva Partisi Mersin'de Doç. Dr. Güran Dinçer'in "AYAK SESLERİ"
Bu haber 2023-04-06 11:16:48 eklenmiş

Deva Partisi Mersin'de Doç. Dr. Güran Dinçer'in "AYAK SESLERİ"

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasi partilerin Mersin Milletvekili A. Adayları önce İl Teşkilatını ardından 13 İlçe Teşkilatlarını ziyaret ediyor ve seçim çalışmaları kapsamında sahaya iniyorlar ki, partilerinin Milletvekili sayısını artırmak için.

6'lı Masa Ortaklarından Deva Partisi 28. Dönem Mersin Milletvekili A.Adayları da seçim çalışmalarına hız verdi.

Bilindiği gibi daha önce Deva Partisi Mersin İl Başkanlığına atanan ve şimdi ise İl Başkanlığından İstifa ederek Deva Partisi 28.Dönem Mersin Milletvekili A. Adayı olan Doçent Doktor Güran Dinçer'in Milletvekili Adaylığı kesin gözle bakılıyor.

Dinçer, Deva Partisi Mersin İl Başkanlığı görevinde Mersin'de çok başarılı işlere imza atmış olup, Mersin'de bir kaç ilçe başkanlıklarını da atamış ve ilçe kongrelerini de yapmıştı.

Dolayısı ile Deva Partisi Mersin Milletvekili A. Adayı Güran Dinçer'in Milletvekili A. Adayı olması yakın çevrelerce sevindirici bir haber olarak duyurulmuştur.

Deva Partisi Mersin İl'de Bayrak Değişimi Daha önce Deva Partisi Mersin İl'de İl Sekreterliği görevini başarıyla tamamlayan Sedat Topuoğlu, önceki İl Başkanı Güran Dinçer'den Deva Partisi Mersin İl Başkanlığı görevini devraldı.

Deva Partisi 28.Dönem Mersin Milletvekili A. Adayı Doç. Dr. Güran Dinçer ve Deva Partisi Mersin İl Başkanı Sedat Topuoğlu ile birlikte Deva Partisi Toroslar İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ettiler.

Deva Partisi Toroslar İlçe Başkanı İşkadını Sultan Aydoğan kendilerine yapılan bu ince ve nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hem yeni Deva Partisi Mersin İl Başkanlığı görevine atanan Sedat Topuoğlu'na ve Deva Partisi ilk kez genel seçime girmesiyle birlikte önceki İl Başkanı Güran Dinçer'in istifa edip, Deva Partisi Mersin Milletvekili A Adayı olmasından dolayı da hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ve ekledi Deva Partisi Toroslar seçime tam kadro hazır, Genel Başkanımız Ali Babaca'nın liderliğinde "Çalışan Türkiye'nin Sesi Olacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Deva Partisi Mersin İl Başkanı Sedat Topuoğlu ise yaptığı kısa açıklamada, Deva Partisi herkesin de bildiği gibi Türkiye'nin DEVA'sıdır. Bu seçimden dolayı İl Teşkilatımız ve 13 İlçe Teşkilatlarımızla çok iyi çalışmalar yaptık inanıyorum ki, Deva Partisi TBMM'de sandalye sayısını alacaktır. Bu anlamda Deva Partisi Mersin Milletvekili A. Adaylarımızın tamamına çıktıkları bu kutlu davada Allah yollarını açık etsin dedi.

Daha sonra söz alan Deva Partisi Mersin Milletvekili A. Adayı Doç. Dr. Güran Dinçer ise yaptığı açıklamada, önce kendini partililere tanıttı, sonra ise neden Milletvekili A. Adayı olduğunu ifade etti. Dinçer, öncelikle belirtim Deva Partisi Toroslar İlçemizi ve değerli İlçe Başkanımız sayın Sultan Aydoğan'ı Toroslarda her türlü partimizi en iyi şekilde temsil ettiği için, Toroslarda gördük ki, çok güzel işlere imzanızı attınız. Bunu Deva Partisi ve tüm Türkiye'de Deva Partisi Toroslar olarak isminizi duyurduğunuz için sizleri en iyi kalbi duygularımla kutluyorum.

Neden Milletvekili A. Adayı Oldum? Diyen Dinçer, konuşmasına şöyle devam etti. Mevcut bu hükümetin gitmesi gerektiğini ve bu ucube sistemi değiştireceğiz. Yani genişletilmiş parlamenter sisteme geçeceğiz. Ülke bitmiş, ülkemizi iyileştireceğiz. Türkiye'nin DEVA'sı Hazır. Sultan Başkanımın da dediği gibi "Çalışan Türkiye'nin Sesi Olacağız" İlk kez seçimlere girdiklerini ifade eden Dinçer; “Bizim gibi düşünen ne kadar çok insan var bu seçimde göreceğiz” partimizin eylem planlarında yer alan “Büyüme, iş bitirme, sorun çözme, atılım, demokrasi, adalet, dürüstlük, şeffaflık, özgürlük, çok seslilik ve farklılıklara saygı”dan oluşan 11 temel kavramı Deva Partisi olarak hayata geçireceğiz. DEVA Partisi, seçim kampanyasına “Kim ne derse desin, bu seçim aklıselim kazanacak. DEVA yakında iş başında" olacak diye sözlerini tamamladı.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi