Deva Akdeniz İlçe'nin "Ramazan Geldi, Hoş Geldi" Standına Asılsız Tepki.

Deva Akdeniz İlçe'nin "Ramazan Geldi, Hoş Geldi" Standına Asılsız Tepki.

Deva Akdeniz İlçe'nin "Ramazan Geldi, Hoş Geldi" Standına Asılsız Tepki.
Bu haber 2023-04-06 10:54:28 eklenmiş

Deva Partisi Akdeniz İlçe Teşkilatı'nın "Ramazan Geldi, Hoş Geldi" Standına ASILSIZ TEPKİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Deva Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Özcan Demir, İlçe binasında basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasına Deva Partisi Mersin Milletvekili A. Adayları Zeliha Çakır Yılmaz, Songül Abdan ve Taner Işıkbay, Deva Partisi Akdeniz İlçe Başkan Yardımcısı Ali Bingöl, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bakırhan, Enver Demir, Deva Partisi Mezitli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Yıldız ve basın mensupları katıldı.

Öncelikle olay nasıl gelişti?

Deva Partisi Akdeniz İlçe Teşkilatı'nın partililerine ait broşür ve Parti'ye yeni üye kayıt yapmak için saat 14:30/17:00 arasında Deva Partisi Akdeniz İlçe Başkanlığı binası önünde yapılması yönünde stand açmış ve stand başında partili olan Enver Demir ile Mehmet Bakırhan imzalı çalışmayı yürütmüş olup, Deva Partisi Akdeniz İlçe Hukuk İşleri Başkanı Emrah Kızıl tarafından imzalı olan bu çalışma Mersin Valiliği Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne 21 Mart 2023 Tarihinde dilekçe sunulmuş olup, gerekli çalışma izni alınmıştır. Deva Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Özcan Demir gelişen olaya münasır basın açıklamasında şöyle konuştu, Başkan Demir yaptığı açıklamada,

KAMUOYUNA DUYURULUR diyerek, kadrolu trollerden Y.A. klavyeşörü Z.S. ile eski siyasetçi devrik başkan M.G.22 Mart 2023 Tarihinde (Oruçtan bir gün önce) Mersin Valiliği izni ile İlçe Teşkilatımızın düzenlemiş olduğu "Ramazan Geldi, Hoş Geldi" Stand etkinliğimizde halkımıza "LOKUM" ikramımızı SANKİ Ramazan Ayında yapmışız gibi tweeter hesaplarında paylaşarak Deva Partimize ve etkinliğimiz de ikramlarımızı alan Mersin halkına iftira atmış ve bizleri sözde karalamaya çalışmışlardır. Bu daha Ramazan Ayının hangi gün başladığından bi haber 2 zavallının İlçe Teşkilatımızdan, partimizden ve değerli Mersin halkımızdan özür dilemesi gerekmektedir. Başkan Demir, Allah aslı astarı olmayan bu uyduruk haberleri yapanlara da, bu haberlere varsa inananlara da akıl fikir versin inşallah. Partimiz bu karalama yalan yanlış haberleri yayanları da ESEFLE KINIYORUZ dedi.

Diğer yandan Deva Partisi Mersin Milletvekili A. Adayları Zeliha Çakır Yılmaz, Songül Abdan ve Taner Işıkbay da başkanımızın söylediği gibi bu yalan yanlış astı astarı olmayan partimizi karalamaya çalışanları da esefle kınadıklarını dile getirdiler.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi