İyi Partili Kısmet Çelik'ten Teşekkür Mesajı.

İyi Partili Kısmet Çelik'ten Teşekkür Mesajı.

İyi Partili Kısmet Çelik'ten Teşekkür Mesajı.
Bu haber 2023-04-02 17:45:35 eklenmiş

İYİ PARTİ'Lİ KISMET ÇELİK'TEN TEŞEKKÜR MESAJI

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

İyi Parti 28. Dönem Mersin Milletvekili A. Adayı başarılı siyasetçi Kısmet ÇELİK, 01/Nisan 2023 Tarihinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre Sergi Salonunda gerçekleşen 28. Dönem İyi Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Ön Seçiminden sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İYİ PARTİ AİLESİNE verdikleri desteklerden dolayı TEŞEKKÜR MESAJI yayımladı.

İyi Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Kısmet ÇELİK yaptığı açıklamada şöyle konuştu.

ÇELİK, 1453 OY Alarak Gönüllerin Vekili Olduk Teşekkürler İyi Ailem. 14 Mayıs 2023 Milletvekili Genel seçimlerinde Mersin ilimizde aday adayı olduk.

İl Merkez ve diğer ilçelerimizde yaptığımız yoğun bir çalışma sonucunda 1453 üyemiz temayül yoklamasında bizlere oy vererek destek verdi.

Bizler İYİ Parti’nin tüzüğü gereği sadece projelerimizi halkımıza ve teşkilatlarımıza anlattık. Gayri resmi hiç kimseden temayülde oy istemedik.

İYİ partili her zaman dürüst, ilkeli, şeffaf ve objektif bir yol yol çizmeyi ilke edindi. Biz kendimize yakışanı yaparak temayülden onlarca aday adayı arasında alnımızın akıyla çıktık.Çünkü Doğu ve Güneydoğu’lu halkımızın oylarını almak için yoğun bir çaba sarf ettik.

Temayül sonuçlarından sonra Genel Merkezimiz son kararını verecektir. Biz görev adamıyız.Partimizin ilkeleri doğrultusunda Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER ve üst kurullarımızın en doğru kararı vereceklerinden şüphemiz yoktur. Temayül yoklamasında bizlere oy veren, vermeyen, manevi olarak yanımızda olan bütün teşkilatlarımıza, delegelerimize, üyelerimize ve Mersin halkına çok teşekkür ediyorum.

Kazanan Mersin ve Türkiye olacaktır.

HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ.

Kısmet Çelik İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi