Başkan Kızıltan'dan Esra Kahraman'a Büyük Övgü Dolu Sözler.

Başkan Kızıltan'dan Esra Kahraman'a Büyük Övgü Dolu Sözler.

Başkan Kızıltan'dan Esra Kahraman'a Büyük Övgü Dolu Sözler.
Bu haber 2023-03-24 05:11:39 eklenmiş

Başkan Kızıltan'dan Esra KAHRAMAN'a Büyük Övgü.

Haber/ İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimlerden dolayı seçim çalışmaları kapsamında İYİ PARTİ 28. DÖNEM MERSİN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI ESRA KAHRAMAN seçime kısa süre kala ne kadar STK ziyareti yapsam kardır diye bir takım STK'ları ziyaret ederek hem kendi tanıtıyor, hem de seçimlerde partisi İYİ PARTİ'ye oy istiyor.

Kahraman, Türkiye'de ticaret kalbi olan can damarı olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nı da (MTSO) ziyaret etti. İyi Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Esra Kahraman burada kendini tanıttı, TBMM'"ne yerimi alırsam ülkem için, ve en önemlisi de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün söylemi olan"Mersin'liler Mersin'e Sahip Çıkın"" cümlesinden yola çıkarak, Mersin'in sorunlarını yakınen biliyorum diyerek Esra Kahraman bir Kadın Milletvekili seçilsemde seçilmesemde İyi Parti olarak Mersin'e sahip çıkıyoruz.

Kahraman bir kadın Milletvekili aday adayı olarak Mersin'de ismini sayamayacağımız kadar birçok STK'larda hem Başkan hem Başkan Yardımcısı hem de Yönetim Kurulu Üyeliği yapan ve aktif olarak görev yapan yaptığı çok güzel çalışmalara da Mersin'de imzasını atmaya devam ediyor. Kahraman"dan MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan'a nezaket ziyareti. Ziyarette hoş bir sohbetin ardından konuşmanın ardından bakın Başkan Kızıltan İyi Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Esra Kahraman'a övgü dolu sözler. Başkan Kızıltan, Kadın Milletvekili Aday Adaylarımız gönlümüzde öncelikli.

İYİPARTİ Mersin #Milletvekili Aday Adayı değerli dostum Esra Kahraman ziyaretimize gelip aday adayı olduğunu ve neden aday adayı olduğu konusunda bizi bilgilendirdi. Hayırlı uğurlu olsun Esra, başarılar diliyorum. Kendisi son derece içten, dinamik ve proje üretip hayata geçiren bir insandır. Sporcu kişiliği ile de tanınır; Denizanaları Yelken Takımı ile Marmara Denizinde Türkiye Yelken Federasyonu tarafından tescilli 7. Denizkızı Kadın Yelken Kupasında Gezi Teknesi Sınıfında Birincilik Kupasını almışlardır.

Mersin'in fark yaratan kadınlarındandır Esra. Kadınlarımızın yeri hep ön sıralardadır; Mersinlilerin Mersin Milletvekili olarak görmek istediği bir Mersinlidir Esra Kahraman. Fark yaratacağına inanıyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi