Vali Pehlivan Depremzedeleri ziyaret etti

Vali Pehlivan Depremzedeleri ziyaret etti


Bu haber 2023-03-15 07:42:29 eklenmiş

Mersin Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların pansiyonlarında misafir edilen depremzede vatandaşları ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Toroslar İbni Sina Özel Eğitim Meslek Lisesi ve Toroslar Hafsa Sultan MTAL pansiyonlarını ziyaret eden Vali PEHLİVAN, pansiyon yöneticilerinden süreçle ilgili bilgi alarak misafir edilen vatandaşlarla sohbet etti.

Millî Eğitim Müdürü Adem KOCA, "Milletçe yaşadığımız asrın felaketinin yaralarını sarmak için tüm kurumlarımızla, vatandaşlarımızla, devletimiz ve milletimiz omuz omuza çalışıyoruz. İlimizde birçok kurumumuzda depremzede vatandaşlarımızı ağırlıyoruz.

Bugün itibariyle 22.300 evladımız afet bölgesinden gelerek okullarımıza nakil olmuştur. Kıymetli velilerimizin bilmesini isterim ki çocuklarınız bizlere emanet. En büyük temennimiz yaraların bir an önce sarılmasıdır. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize şükranlarımı sunuyor; yardım çalışmalarında gönüllü olan ve sahada canla başla çalışan tüm meslektaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum." dedi.


ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi