BAŞKAN AYDOĞAN TOROSLAR'DA ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR.

BAŞKAN AYDOĞAN TOROSLAR'DA ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR.

BAŞKAN AYDOĞAN TOROSLAR'DA ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR.
Bu haber 2023-03-08 01:54:16 eklenmiş

BAŞKAN AYDOĞAN TOROSLAR'DA ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN YAKLAŞAN GENEL SEÇİMLER ÖNCESİ SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA HEM PARKLARDA, HEM MERSİN OTOGARI'NDA, GEREK SOKAKTA, GEREK PARTİ İLÇE BİNASINDA GEREKSE MAHALLELERDE EV, EV KAPI, KAPI ZİLLERİ ÇALARAK PARTİSİ'NE HEM YENİ ÜYE KAYITLARI YAPIYOR, HEM DE PARTİSİ'NİN OY ÇITASINI YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYOR.

BAŞKAN AYDOĞAN İLÇE BAŞKANLIĞI'NA SEÇİLDİĞİ GÜNDEN BUGÜNE GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR.

ANLIYACAĞINIZ İŞKADINI DA OLAN BAŞKAN SULTAN AYDOĞAN İL BAŞKANI GÜRAN DİNÇER'İN DE BAŞKAN AYDOĞAN'IN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR KONUSUNDA DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇEMİZ HARKULADE ÇALIŞMALAR YAPMAKTA VE ÇALIŞMALARINA DA HIZ VERMEKTEDİR. BAŞKANIMIZ SULTAN AYDOĞAN'I GERÇEKTEN CANDAN KUTLUYORUM VE KENDİSİNE VE İLÇE TEŞKİLATI'NI YOL ARKADAŞLARIMIZI TEBRİK EDİYORUM. SULTAN BAŞKANIMIZI AYAKTA ALKIŞLIYORUM. DEVA PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI DOÇ. DR. GÜRAN DİNÇER SON OLARAK İSE BAŞKANIMIZ SAYIN SULTAN AYDOĞAN VE TEŞKİLATI'NA ÜSTÜN BAŞARILAR DİLİYORUM DİYEREK ÖVGÜLER YAĞDIRMASI GÖZLERDEN KAÇMADI.

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN SON OLARAK ÖNCE PARTİ BİNASINDA GENÇ ARKADAŞI PARTİYE YENİ ÜYE YAPTI. ARDINDAN ÇAVUŞLU VE OSMANİYE MAHALLELERİNDE AKŞAM EV ZİYARETLERİ YAPARAK PARTİSİNE YİNE YENİ ÜYELER KAYDI YAPARAK OY ÇITALARINI YÜKSELTMEYE DEVAM ETTİ.

BAŞKAN AYDOĞAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, TÜRKİYE'NİN-MERSİN'İN VE TOROSLARIN DEVA'SI HAZIR DİYEREK, OYLAR DEVA'YA DEDİ VE EKLEDİ. 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ NEDENİYLE BAŞTA TÜM KADINLARIMIZIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM DEDİ.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi