DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE'YE BİR OTOBÜS YENİ ÜYE

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE'YE BİR OTOBÜS YENİ ÜYE

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE'YE BİR OTOBÜS YENİ ÜYE
Bu haber 2023-03-06 16:49:50 eklenmiş

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE'YE BİR OTOBÜS YENİ ÜYE

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATI GÜN GEÇTİKÇE GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR.

Deva Partisi Toroslar İlçe Başkanı İşkadını Sultan Aydoğan gittiği MİY-EDİRNE maçında MİY KIRMIZI ŞEYTANLAR taraftarları ile anlamlı bir maçın karşılaşmasını izledi. Maç sonucu 0-0 biterken, maç öncesi MİY taraftarları SİYAH giyinerek maça geldiler.

Maçın seyrine göre 11 İl'imizin plakalarında Skordborda yansıyan maç dakikalarında örneğin 01 dakikada 01 Adana, 23 dakikada 23 Elazığ, 46 dakikada 46 K.Maraş, 63 dakikada Şanlıurfa 80 dakikada 80 Osmaniye gibi görüldüğünde MİY Kırmzı Şeytanlar taraftalarlarından anlamlı mesajlar olarak tezarruhat yapılması gözlerden kaçmadı.

Başkan AYDOĞAN da maçı Maratonda MİY Kırmızı Şeytanlar Taraftarları ile maçı izledi.

Başkan AYDOĞAN, ülkemizde yaşadığımız iki büyük depremde enkaz altında Binlerce kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle ülkemiz yasa boğulmuştu bilindiği gibi Deva Partisi Toroslar İlçe Teşkilatı olarak bu anlamlı maça destek vermek ve depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızı yad ettik, bu büyük depremda vefat eden insanlarımızı ''YİTİP GİTMEDİ CANLAR, BERABERİZ SONSUZA KADAR'' diyerek acıları acımızdır, hep beraber acılarını paylaşıyoruz. Mekanları cennet olsun. Ruhları Şad olsun diyorum.

Burada MİY Kırmızı Şeytanları gönülden kutluyorum, depremde vefat eden depremzede vatandaşlarımızın acılarını hep birlikte yaşadık.

Maç sonu çıkışta lokma tatlı Mersinli taraftarlara dağıtılmasıda görülmeye şayandır.

Başkan Aydoğan maç sonu MİY Toroslar Tayfa Lideri Larsen Ciirs ve bir otobüs genç taraftarlar ile birlikte ESKİ MERSİN TEVFİK SIRRI GÜR STADI önünde DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATINA BİR OTOBÜS GENÇLERİ PARTİYE YENİ ÜYE OLARAK KAYIT YAPTI.

Başkan AYDOĞAN partimize genç taraftarların ilgisi ve alakası Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın görüşlerini benimseyerek partimizn VİZYONU VE MİSYONUnu beğenerek Deva Partisi Toroslar İlçe Teşkilatımıza katılan kızlı-erkekli tüm genç taraftarlarımıza aramıza hoş geldiniz diyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi