DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR
Bu haber 2023-03-04 00:12:43 eklenmiş

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Yaklaşan genel seçimler öncesi Deva Partisi Toroslar İlçe Teşkilatı partiye yeni üyeler yapmaya devam ediyor.

MİY TOROSLAR TAYFA LİDERİ LARSEN CİİRS öncülüğünde MİY Toroslar Taraftarları olan Nuri Mert, Enver Can Aksoy, Harun Tınak ve Muhammed Karaağaç gençleri DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN tarafından partiye yeni üye kayıtlarını bizzat kendisi yaptı.

Başkan AYDOĞAN burada yaptığı açıklamada, önümüzde kısa bir zaman içinde yapılacak olan bir genel seçim yaşayacağız. Deva Partisi olarak işimizi sıkı tutuyor ve var gücümüzle gücümüze güç katmaya deva ediyoruz. Buradan Deva Partisi Ailesi çatısı altında pırıl pırıl gençlerimizi partimize kazandırdık. Genç jenerasyon olan arkadaşlarımıza bizlerle yol yürümeleri beni ve partililerimizi sevindirmiş olup bizlere güç vermişlerdir. İnanıyorum ki, yapacağımız çalışmalarda çok güzel işlere de Mersin'de, Toroslar'da imzamızı atacağımıza gönülden inanıyorum. Genç arkadaşlarımıza aramıza hoş geldiniz diyor, Torosların Gençleri Hazırdır diyerek, “Biz milletimizin hak ettiği,tam demokratik bir yönetim anlayışını hakim kılmak için ortaya koyduğumuz çalışmaların arkasındayız.Türkiye’yi karanlık tablodan çıkarmak ve otoriter anlayıştan kurtarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi.

BAŞKAN AYDOĞAN'A ÇOK ANLAMLI BİR SÜPRİZ HEDİYE Diğer yandan MİY TOROSLAR TAYFA LİDERİ LARSEN CİİRS'den Başkan Aydoğan'a özel yaptırmış olduğu üzerinde ''MİY SULTAN AYDOĞAN yazılı IŞIKLI MASA TABELASInı süpriz bir şekilde hediye etmesi de gözlerden kaçmadı. Başkan Aydoğan bu anlamlı hediye için CİİRS'e çok teşekkür ederek iyi ki varsınız dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi