BAŞKAN AYDOĞAN;''AFETLERİN DEVASI HAZIR DEPREM BÖLGELERİNDE'' DEDİ.

BAŞKAN AYDOĞAN;''AFETLERİN DEVASI HAZIR DEPREM BÖLGELERİNDE'' DEDİ.

BAŞKAN AYDOĞAN;''AFETLERİN DEVASI HAZIR DEPREM BÖLGELERİNDE'' DEDİ.
Bu haber 2023-03-03 09:20:15 eklenmiş

BAŞKAN AYDOĞAN;''AFETLERİN DEVASI HAZIR DEPREM BÖLGELERİNDE'' DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ BABACAN VE GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI İLE DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN DEPREM BÖLGELERİNDE. MERKEZ ÜSSÜ KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK'DA 7.7'LİKVE ELBİSTAN'DA 7.6'LIK ŞİDDETLERİNDEKİ İKİ BÜYÜK DEPREMDE 11 İL'İMİZ BÜYÜK ÖLÇÜDE ETKİLENMİŞ OLUP, BİNLERCE CAN KAYBI VE YARALI OLMUŞ DEPREMDE TÜRKİYE'Yİ ADETA YASA BOĞMUŞTU.

DEVA PARTİSİ LİDERİ ALİ BABACAN VE DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN, DEPREM BÖLGELERİ OLAN KAHRAMANMARAŞ, GAZİANTEP, KİLİS, ADIYAMAN, ADANA, HATAY, OSMANİYE, MALATYA, ELAZIĞ, DİYARBAKIR VE ŞANLIURFA İL'LERİNDE DEPREMZEDELERİN YANINDA. DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN GELDİĞİ MERSİN'DE DEPREM BÖLGELERİNDEKİ SON GELİŞMELERİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN PAYLAŞIMDA BULUNDU.

BAŞKAN AYDOĞAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, Depremin 3. gününden itibaren , Genel Başkanımız Sn.Ali Babacan , Genel Başkan Yardımcılarımız , İl Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve Teşkilat mensuplarımız ile felaketin yaşandığı 11 il ve ilçeleri karış karış ziyaret ettik. Milletimizin tarifsiz acılarını birlikte yaşadık. Ülke genelindeki tüm teşkilat birimlerimiz, afet bölgelerinde bulunan yardım merkezlerimize ihtiyaçları ulaştırdılar. Başkan Aydoğan, bulunduğumuz her alandan , Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan ve Genel Başkan Yardımcılarımız bir çok tv kanalına Canlı bağlanarak afet bölgeleri hakkında bilgilendirmede bulundular. Güzel ülkemizin güzel insanlarını, gece gündüz demeden yalnız bırakmayan, acılarımızı paylaşan ve koordineli bir şekilde yardımların ulaşmasını sağlayan başta Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’a , Genel Başkan Yardımcılarımıza, İl ve İlçe Başkanlarımıza, Teşkilat mensuplarımıza, yakınlarını kaybetmiş olmalarına rağmen bizlere eşlik eden Başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Deprem felaketinde kaybettiğimiz tüm yurttaşlarımıza tekrar Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağolsun. Ayrıca depremde enkaz altından yaralı olarak kurtarılan çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan binlerce depremzede vatandaşlarımıza da Allah acil şifalar versin dedi.

DEVAafeteylemplanı/afetlereDEVA/afetlerinDEVAsıHazır


ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi