DEMİREL'DEN TÜRKİYE'Yİ YASA BOĞAN DEPREM AÇIKLAMASI

DEMİREL'DEN TÜRKİYE'Yİ YASA BOĞAN DEPREM AÇIKLAMASI

DEMİREL'DEN TÜRKİYE'Yİ YASA BOĞAN DEPREM AÇIKLAMASI
Bu haber 2023-02-08 23:13:09 eklenmiş

DEMİREL'DEN TÜRKİYE'Yİ YASA BOĞAN DEPREM AÇIKLAMASI

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

TDP MERSİN İL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI İŞADAMI DAVUT DEMİREL, TÜRKİYE'Yİ YASA BOĞAN DEPREM FELAKETİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

BAŞKAN BAŞDANIŞMANI DEMİREL;”Bu süreç siyaset süreci değil, bu dönem birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma dönemidir. Sosyal medya üzerinden yapılan olumsuz paylaşımlarda spikilasyonlara izin verilmemesi gerektiğinin altını çizen DEMİREL, böyle bir dönemde basit siyasi çıkar uğruna kötü olumsuz kampanyalar yürütülmemesi gerekmektedir. Bazı kişiler olumsuz kampanya yaparak, yalan yanlış iftiralar atıyorlar.” Bu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.

DEMİREL, Cumhur ittifakının teşkilatları sahadadır. Bu çalışmalara yardımcı olmaya çalışıyorlar. Mevcut Cumhur ittifakının yaptığı çalışmaları şahsım adına destekliyorum ve kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

DEMİREL, mevcut Cumhur ittifakı depremle ilgili elinden gelen her imkan seferber ederek desteğini veriyor ve vermeye de devam ediyor.

Bununla birlkte Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül'ün de anında deprem bölgesine bizzat giderek deprem felaketini yerinde gezip incelemesi yakınen takip etmesi partimiz adına da bizleri mutlu etmiştir. TDP MERSİN İL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI İŞADAMI DAVUT DEMİREL son olarak yaptığı açıklamada, deprem felaketinde Cumhur ittifakı deprem bölgelerinde devletimizin bütün imkanlarını seferber etmesiyle birlikte 10 İl'imizde yaşanan depremde göcük altında hayatını kaybeden insanlarımıza Allah'tan rahmet diler, göçük altından sağ olarak kurtarılan hastalarımıza da Allah'tan acil şifalar diliyorum diyen DEMİREL, her zaman da CUMHUR İTTİFAKI'nın yanındayım dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi