BAŞKAN AYDOĞAN MERSİNİN ÇOCUKLARI İLE BULUŞTU.

BAŞKAN AYDOĞAN MERSİNİN ÇOCUKLARI İLE BULUŞTU.

BAŞKAN AYDOĞAN MERSİNİN ÇOCUKLARI İLE BULUŞTU.
Bu haber 2023-02-02 11:17:28 eklenmiş

BAŞKAN AYDOĞAN MERSİNİN ÇOCUKLARI İLE BULUŞTU

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Kıymetli meslektaşım arkadaşım olan TV Proğramcısı Tuğba YÜRÜK'ün projesi olan ''MERSİN'İN ÇOCUKLARI'' karne eğlencesi ile SALON MARVELOUS'da biraraya gelerek felekten güzel bir eğlence ile günü taçlandırdılar.

MERSİNİN ÇOCUKLARI KARNE EĞLENCESİNE DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN DA KATILARAK ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜNE İMZA ATTI.

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDAOĞAN MERSİNİN ÇOCUKLARI İLE BİRARADA OLDU. ENGELLİ VE ENGELSİZ MERSİNİN ÇOCUKLARI KARNE EĞLENCESİ'NDE SALON MARVELOUS'DA GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER.

BAŞKAN AYDOĞAN, ÇOCUKLAR İLE PANOYA RESİM ÇİZDİLER.

MERSİNİN ÇOCUKLARI RESİM PANOSUNA HAYALLERİNDEKİ RESMİ ÇİZDİLER. MERSİNİN ÇOCUKLARI PANOYA HAYALLERİNDEKİ RESMİ PANAYA ÇİZEREK BİR ÇOCUĞUMUZ EN GÜZEL BİR RESİM İLE ''EKONOMİNİN İYİ OLDUĞU TÜRKİYE'' RESMİNİ ÇİZDİ VE YAZI İLE DE PANOYA YAZMASI DİKKAT ÇEKTİ.

BAŞKAN AYDOĞAN İSE RESİM PANOSUNA HAYALİNDEKİ TÜRKİYE'NİN DEVASI OLAN DEVA PARTİSİ LOGOSUNU ÇİZMESİ İSE GÖZLERDEN KAÇMADI.

MERSİNİN ÇOCUKLARI KARNE EĞLENCESİ GÜNÜ ETKİNLİĞİNE DEVA PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI DOÇ. DR. GÜRAN DİNÇER, GÜNÜN SPONSORU DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI İŞADAMI MEHMET YILMAZ, DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN VE MERSİNİN ÇOCUKLARI İLE AİLELERİ KATILDI.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi